Команда патрульних посіла 3 місце у чемпіонаті Національної поліції з гирьового спорту

Протягом двох днів 27 команд поліцейських, а це 132 учасники, змагалися у чемпіонаті Національної поліції з гирьового спорту, що проходив у Львові.

Змагання проводились за програмою двоборства (поштовх двох гирь від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою) у 5 вагових категоріях: до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг, понад 95 кг.

Наші патрульні теж показували свою спритність і вміння у цьому виді спорту.

Команду Департаменту патрульної поліції представляли п’ятеро інспекторів — Євгеній Хиля, Євгеній Поляков, Артем Тарасюк, Дмитро Левик та Роман Бадло.

Патрульні показали усю свою підготовку й посіли 3 місце у командному заліку. Та це не всі наші перемоги у цих змаганнях.

Патрульний Роман Бадло виборов срібло у ваговій категорії до 95 кг.

Вітаємо нашу команду з чудовим результатом!