Хмельницький патрульний став призером відкритого Кубку Європи з кіокушинкай карате

Протягом двох днів — 31 серпня та 1 вересня — у місті Сольнок (Угорщина) тривав відкритий Кубок Європи з кіокушинкай карате. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 10 країн. Серед учасників і патрульний поліцейський Олександр Тимець. На цих змаганнях він посів 3 місце серед чоловіків у ваговій категорії 75 кілограмів.

Нагадаємо, патрульний уже має багато кубків та медалей міжнародного рівня. Другий дан підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість. Олександр Тимець з 8 років займається спортом. Саме тоді він розпочав з кіокушинкай карате і вже 18 років опановує це східне єдиноборство. У 2016 році патрульний посів 3 місце на чемпіонаті Європи, який того разу проходив у Белграді, столиці Сербії.

Ми пишаємося черговою перемогою Олександра та бажаємо йому нових досягнень у спорті та на службі!