На турнірі “Кубок Міністра МВС з панкратіону – 2017” двоє патрульних перемогли у своїх вагових категоріях

Протягом 5-7 квітня відбувся турнір з панкратіону “Кубок Міністра внутрішніх справ України з панкратіону – 2017”.

Переможцем у своїй ваговій категорії – до 71 кілограма – став патрульний поліцейський Рівного Андрій Ліснічук.

17855210_1864559617145897_3607126670095074286_o

Андрій поділився враженнями від змагань: “Приємно було змагатись з такими сильними бійцями, серед яких був і майстер спорту міжнародного класу. Загалом у нашій ваговій категорії змагались 18 спортсменів, утім, усі поєдинки я завершив достроково. Третє командне місце – це простір для саморозвитку і вдосконалення”.

Ще один працівник Департаменту патрульної поліції здобув перемогу – Сергій Михайлюк став призером у ваговій категорії до 100 кілограмів.

17854823_1864559613812564_2692845438276366897_o

За звання чемпіона “Кубка Міністра МВС з панкратіону – 2017” змагались команди Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та чотирьох вищих навчальних закладів МВС України.

Володарем Кубка у командному заліку стала команда Національної гвардії України. Друге командне місце посіла Державна прикордонна служба, а 3 – команда Національної поліції України, до складу якої входила команда патрульної поліції. Всього до змагань було допущено 109 бійців, які змагалися у 8 вагових категоріях.

Довідково: панкратіон – це стародавній олімпійський вид єдиноборства, що поєднує в собі елементи боротьби й кулачного бою. Цей вид спорту передбачає поєдинок двох неозброєних атлетів з використанням прийомів боротьби, ударів руками та ногами, а також больових та інших захватів.