Патрульний поліцейський з Хмельницького переміг на чемпіонаті України з кіокушинкай карате

Нещодавно у Миколаєві пройшов чемпіонат України з кіокушинкай карате, де інспектор патрульної поліції Хмельницького Олександр Тимець посів 1 місце у ваговій категорії 75-85 кілограм.

Олександр упевнено переміг у всіх 3 поєдинках, попри те, що у цій ваговій категорії змагалось 15 учасників.

photo_2017-02-22_20-23-21

Перемога в цьому чемпіонаті забезпечує патрульному місце в збірній України на чемпіонаті Європи, що відбудеться вже цієї весни в Копенгагені, Данія.

Нагадаємо, Олександр Тимець з 8 років займається спортом. Саме тоді він почав з кіокушинкай карате і вже 16 років опановує це східне єдиноборство. У 2016 році патрульний зайняв 3 місце на чемпіонаті Європи, який того разу проходив у столиці Сербії Белграді.

Зараз патрульний поліцейський відомий не лише в Україні, але й у Європі. Він має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. Другий дан підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість.

Патрульна поліція Хмельницького пишається перемогою патрульного та бажає йому нових досягнень!