Чернігівській патрульний завоював бронзову медаль на турнірі з вільної боротьби

Майстра спорту з вільної боротьби Олександра Василенка нагородили бронзовою медаллю під час змагань у ХVIII Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів “Ілля Муромець”. Турнір відбувався 24 та 25 вересня у Чернігові.

14446087_1586031961701148_8864224422825899886_n

Цього року в традиційному турнірі брали участь 85 спортсменів — це команди з України, Білорусі, Молдови, Іспанії та Ізраїлю. Чернігівщину представили 20 борців.

Спортсмени віком 19-21 років змагалися у 9 вагових категоріях. Додатково до змагань допускалися дорослі у категоріях 74 та 86 кілограмів. Серед них був чернігівський патрульний — Олександр Василенко.

Олександр переміг у 3 поєдинках і в фінальній частині змагань зійшовся зі спортсменом із Білорусі. В запеклій боротьбі Олександр поступився і посів 3 місце у категорії 86 кілограмів.

Патрульна поліція Чернігова вітає колегу зі спортивним досягненням! Бажаємо подальших перемог!