Патрульные Лисичанска задержали водителя за предложение неправомерной выгоды

Патрульні Лисичанська затримали водія за пропозицію неправомірної вигоди

Патрульні Лисичанська затримали водія за пропозицію неправомірної вигодиМинулої ночі на спецлінію 102 звернувся небайдужий громадянин, який повідомив, що за кермом авто ВАЗ-21099 перебуває п'яний водій.Невдовзі патрульні поліцейські зупинили вказаний транспортний засіб. Під час спілкування з водієм, інспектори помітили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік погодився пройти тест на стан сп'яніння у медзакладі. Однак потім запропонував патрульному неправомірну вигоду у розмірі 100 доларів США, за непритягнення його до адміністративної відповідальностіІнспектори неодноразово попередили громадянина про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, однак чоловік наполягав на своєму. Патрульні затримали водія та для фіксації події викликали на місце слідчо-оперативну групу. У діях чоловіка вбачаються ознаки кримінального правопорушення за ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) ККУ.Також водій на місці пройшов тест на стан сп'яніння. Прилад “Драгер” показав 2,01 проміле алкоголю, що в понад 10 разів перевищує допустиму норму. На порушника патрульні склали адмінматеріали за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП. Надалі у справі розбиратимуться слідчі.

Опубліковано Патрульна поліція України П'ятниця, 31 серпня 2018 р.

Прошлой ночью к патрульным обратился неравнодушный гражданин, который сообщил, что за рулем авто ВАЗ-21099 находится пьяный водитель.

Вскоре полицейские остановили указанное транспортное средство. Во время общения с водителем, инспекторы заметили у него явные признаки алкогольного опьянения.

Мужчина согласился пройти тест на состояние опьянения в медучреждении. Однако затем предложил патрульном неправомерную выгоду в размере 100 долларов США за непривлечение его к административной ответственности.

Инспекторы неоднократно предупредили гражданина об уголовной ответственности за предложение неправомерной выгоды должностному лицу, но мужчина настаивал на своем.

Патрульные задержали водителя и для фиксации события вызвали на место следственно-оперативную группу. В действиях мужчины усматриваются признаки уголовного преступления по ст. 369 (Предложение, обещание или предоставление неправомерной выгоды должностному лицу) ККУ.

Также водитель на месте прошел тест на состояние опьянения. Прибор “Драгер“ показал 2,01 промилле алкоголя, что более чем в 10 раз превышает допустимую норму. На нарушителя патрульные составили админматериалы по ч.1 ст.130 (Вождение в состоянии опьянения) КУпАП.

В дальнейшем в деле разбираться следователи.