Львовские патрульные помешали самоубийце прыгнуть с крыши многоэтажки

Патрульні врятували людину від самозгуби

Львівські патрульні врятували людину від самозгубиСьогодні вночі, інспектори 2 батальйону патрульної поліції отримали інформацію, що на проспекті Чорновола, на даху будинку, сидить людина та, ймовірно, хоче стрибнути вниз. Офіцери прибули на місце та побачили, що на даху дійсно знаходиться чоловік. Вони піднялися на сьомий поверх та спробували підійти ближче до особи. Чоловік крикнув, щоб не підходили бо тоді він стрибне. Патрульні зупинилися та почали розмовляти з особою, спробували дізнатися, що в нього трапилося. Чоловік розповів, що має проблеми в особистому житті та на роботі, а тому самогубство єдиний вихід, який він бачить. В цей час інші патрулі перекрили вулицю, викликали швидку та рятувальників. Також встановили особу мами, яка приїхала на місце. Після більш ніж двох годин перемовин з патрульними на краю будинку, чоловік вирішив добровільно спуститися. Внизу його чекала мати. 20-річного хлопця передали під нагляд медикам. Пишаємося колегами, які в стресовій ситуації знаходять потрібні слова та рятують життя.Коментує: командир роти 1 батальйону 2 управління патрульної поліції у Львівській області, старший лейтенант поліції,Калужний Михайло.#lvivpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Львівської області Середа, 29 серпня 2018 р.

Сегодня ночью патрульным поступил вызов на улицу Черновола. Очевидцы происшествия сообщили, что на крыше многоэтажки сидит мужчина и хочет покончить с жизнью.

Инспекторы немедленно прибыли на вызов и уже через мгновение были на крыше дома, где находился самоубийца. Мужчина просил патрульных не приближаться к нему и угрожал, что прыгнет вниз.

Во время общения с инспекторами он поделился проблемами в личной жизни и трудностями на работе. Через два часа тяжелых переговоров патрульным удалось отговорить мужчину от непоправимого поступка.

20-летний мужчина вместе с инспекторами спустился вниз, где его передали врачам скорой.