“Смысл жизни есть всегда”: — патрульный во время разговора с мужчиной, который пытался прыгнуть с крыши многоэтажки

“Сенс життя є завжди”: — патрульний під час розмови з чоловіком, який намагався стрибнути з даху багатоповерхівки.

“Сенс життя є завжди”: — патрульний під час розмови з чоловіком, який намагався стрибнути з даху багатоповерхівки.Подія сталася 14 серпня в Івано-Франківську. Інспектори отримали виклик про громадянина, який має намір вчинити самогубство. Схвильована дружина повідомила, що її чоловік піднявся на дах будинку й погрожує стрибнути звідти.Патрульні виявили вказаного чоловіка на краю даху. Він був схвильованим, нікого до себе не підпускав, а під час спілкування з поліцейським повідомив, що не має сенсу жити.Патрульним вдалося налагодили контакт з чоловіком й зрештою вмовити його не робити непоправного. Інспектори допомогли громадянину піднятися. Потому врятованого передали лікарям, які шпиталізували його до спеціалізованого закладу.

Опубліковано Патрульна поліція України Середа, 15 серпня 2018 р.

Событие произошло 14 августа в Ивано-Франковске. Инспекторы получили вызов о гражданине, который намерен совершить самоубийство. Взволнованная жена сообщила, что ее муж поднялся на крышу дома и угрожает прыгнуть оттуда.

Патрульные выявили указанного мужчины на краю крыши. Он был взволнованным, никого к себе не подпускал, а во время общения с полицейским сообщил, что нет смысла жить.

Патрульным удалось наладить контакт с мужчиной и в конце концов уговорить его не делать непоправимого. Инспекторы помогли гражданину подняться. После этого
спасенного передали врачам, которые госпитализировали его в специализированное учреждение.