Полиция будет профилактировать ДТП, усилив административную практику в этой сфере — Сергей Князев

Поліція профілактуватиме ДТП, посиливши адміністративну практику у цій сфері – Сергій Князєв

Поліція профілактуватиме ДТП, посиливши адміністративну практику у цій сфері – Сергій КнязєвЗокрема, у відомстві планують вирішувати проблемні питання у сфері пасажирських перевезень не лише працюючи з водіями, а й з керівниками автотранспортних підприємств, які випускають транспорт на лінію. З 23 липня на території країни проводяться комплексні превентивні заходи під умовною назвою “Перевізник”. Їхньою метою є забезпечення безпеки дорожнього руху та зменшення ДТП за участі пасажирського транспорту, які призводять до загибелі великої кількості людей.Так, упродовж останніх 3 тижнів в державі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість ДТП з постраждалими зменшилася більш ніж на чверть (на 26,5 відсотків). Водночас зменшилася загальна кількість ДТП за участі автобусів – з 329 до 280 фактів. Проте у результаті тільки шести ДТП, які сталися минулого тижня, загинуло 10 осіб, 74 людини були травмовані.Загалом з початку операції “Перевізник” поліцейські вже оглянули понад 66 тисяч транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. За результатами огляду виявлено 1,5 тисячі технічно несправних транспортних засобів. Зокрема, виявлено 255 одиниць транспорту, обладнаного із порушенням відповідних правил, норм і стандартів. Усього поліцейські виявили майже 26 тисяч правопорушень ПДР та правил перевезення пасажирів. Серед них – 56 фактів керування транспортом у стані алкогольного сп’яніння. Окрім того, виявлено 470 фактів керування транспортом, який не пройшов обов’язковий контроль.Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що з метою ліквідації причин і умов, які сприяють скоєнню ДТП, поліцейські проводять позачергове обстеження аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП. У результаті правоохоронцями складено 1423 адміністративних матеріали за ст. 140 КУпАП. На усунення недоліків направлено 415 вимог поліції за їх невиконання. Також до місцевих органів виконавчої влади та служб автомобільних доріг в областях направлено 709 інформаційних матеріалів щодо удосконалення організації дорожнього руху.Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що розслідування кожного резонансного ДТП, зокрема, за участі пасажирського транспорту, перебуває на його особистому контролі.“Потрібно вирішувати ці проблемні питання, які виникають систематично, не тільки з водіями, а й з керівниками автотранспортних підприємств, які випускають транспорт на лінію. Наголошую на необхідності посилення адміністративної профілактики у цій сфері”, – підкреслив Сергій Князєв.Національна поліція України

Опубліковано Патрульна поліція України Вівторок, 14 серпня 2018 р.

В частности, в ведомстве планируют решать проблемные вопросы в сфере пассажирских перевозок не только работая с водителями, но и с руководителями автотранспортных предприятий, выпускающих транспорт на линию.

С 23 июля на территории страны проводятся комплексные превентивные мероприятия под условным названием “Перевозчик”. Их целью является обеспечение безопасности дорожного движения и уменьшение ДТП с участием пассажирского транспорта, которые приводят к гибели большого количества людей.

Так, в течение последних 3 недель в государстве по сравнению с аналогичным периодом прошлого года общее количество ДТП с пострадавшими уменьшилось более чем на четверть (на 26,5 процентов). В то же время уменьшилось общее количество ДТП с участием автобусов — с 329 до 280 фактов. Однако в результате только шести ДТП, произошедших на прошлой неделе, погибли 10 человек, 74 человека были травмированы.

Всего с начала операции “Перевозчик” полицейские уже осмотрели более 66 тысяч транспортных средств, используемых для перевозки пассажиров. По результатам осмотра выявлено 1,5 тысячи технически неисправных транспортных средств. В частности, выявлено 255 единиц транспорта, оборудованного с нарушением соответствующих правил, норм и стандартов.

Всего полицейские обнаружили почти 26 тысяч правонарушений ПДД и правил перевозки пассажиров. Среди них — 56 фактов управления транспортом в состоянии алкогольного опьянения. Кроме того, выявлено 470 фактов управления транспортом, который не прошел обязательный контроль.

Первый заместитель начальника Департамента патрульной полиции Алексей Белошицкий сообщил, что с целью ликвидации причин и условий, способствующих совершению ДТП, полицейские проводят внеочередное обследование аварийно-опасных участков и мест концентрации ДТП.

В результате правоохранителями составлено 1423 административных материала по ст. 140 КУоАП. На устранение недостатков направлено 415 требований полиции за их невыполнение. Также в местные органы исполнительной власти и служб автомобильных дорог в областях направлено 709 информационных материалов по совершенствованию организации дорожного движения.

Глава Нацполиции Сергей Князев отметил, что расследование каждого резонансного ДТП, в том числе с участием пассажирского транспорта, находится на его личном контроле.

“Нужно решать эти проблемные вопросы, которые возникают систематически, не только с водителями, но и с руководителями автотранспортных предприятий, выпускающих транспорт на линию. Подчеркиваю на необходимости усиления административной профилактики в этой сфере”, — подчеркнул Сергей Князев.