В Киеве патрульные спасли мужчину, который хотел прыгнуть из окна 17 этажа

У Києві патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з вікна 17 поверху

У Києві патрульні врятували чоловіка, який хотів стрибнути з вікна 17 поверхуСьогодні вдень спецлінії 102 надійшов виклик про сімейний конфлікт в одному з будинків на Харківському Шосе. Заявниця повідомила, що її нетверезий чоловік поводиться агресивно й вона боїться за себе та дитину.Коли патрульні прибули на виклик, чоловік заявниці сидів у вікні загального коридору на 17 поверсі, звісивши ноги донизу. Під час спілкування з патрульними він запевнив, що хоче скоїти самогубство. Охоронці порядку тривалий час відмовляли громадянина від згубної думки, однак той не йшов на контакт і відмовився спілкуватися.Вибравши вдалий момент, інспектори схопили чоловіка та затягнули всередину. Врятованому викликали швидку допомогу, яка шпиталізувала його до спеціалізованої лікарні.

Опубліковано Патрульна поліція України П'ятниця, 20 липня 2018 р.

Вчера днем ​​спецлинии 102 поступил вызов о семейном конфликте в одном из домов на Харьковском шоссе. Заявительница сообщила, что ее нетрезвый муж ведет себя агрессивно и она боится за себя и ребенка.

Когда патрульные прибыли на вызов, муж заявительницы сидел в окне общего коридора на 17 этаже, свесив ноги вниз.

Во время общения с патрульными он заверил, что хочет совершить самоубийство.

Стражи порядка долго отказывали гражданина от пагубной мысли, однако тот не шел на контакт и отказался общаться.

Выбрав удачный момент, инспекторы схватили мужчину и затащили внутрь. Спасенному вызвали скорую помощь, которая госпитализировала его в специализированную больницу.