Когда момент — на вес жизни: хмельницкий патрульный через балкон попал к женщине без сознания

Рішучі дії патрульного в ситуації, коли зволікання може вартувати життя людиниУчора на службу 102 звернувся заявник та повідомив, що він хвилюється за стан здоров’я своєї тещі. Жінка не відповідає на телефонні дзвінки та він не може відчинити двері квартири, через вставлений в замкову щілину із зворотного боку ключ. Враховуючи те, що жінка має серйозні проблеми зі здоров’ям, чоловік впевнений, що вона потребує негайної допомоги медиків. Прибувши на місце події патрульні, із дозволу заявника, та враховуючи, що існує реальна загроза життю та здоров’ю жінки, прийняли рішення не гаяти час на очікування спеціальних служб, а самостійно увійти до квартири та при необхідності надати їй першу домедичну допомогу. Заступник командира роти через вікно сусідів потрапив на балкон заявника, а потім і до квартири. Жінку знайшов на підлозі ванної кімнати — живу, але у важкому стані. Патрульний відразу відчинив двері до квартири, щоб впустити медиків. Жінку госпіталізували до лікарні.Існують ситуації, в яких важлива кожна хвилина, адже зволікання може вартувати комусь життя. Саме в таких ситуаціях і проявляється рівень професійних навичок і умінь патрульного.#поліціяхмельницького #патрульнаполіція #khmelpolice

Опубліковано Патрульна поліція Хмельницької області Вівторок, 17 липня 2018 р.

16 июля спецлинии 102 поступило сообщение от взволнованного мужчины: его родственница, которая живет на 3 этаже одной из многоэтажек на улице Тернопольской, закрылась в квартире и не отвечает на звонки.

Инспекторам, которые немедленно прибыли на указанный адрес, заявитель сообщил: женщина имеет проблемы со здоровьем, и он волнуется, чтобы не случилось непоправимого. Не медля, патрульный воспользовался соседским балконом и попал в помещение.

Осмотрев квартиру, инспектор обнаружил в ванной комнате женщину без сознания. Патрульный открыл дверь и впустил врачей скорой, которые оказали пострадавшей неотложную помощь.

Медики стабилизировали состояние женщины и госпитализировали ее в больницу.