В Черновцах патрульные оперативно задержали предполагаемого грабителя

У Чернівцях патрульні оперативно затримали ймовірного грабіжника

У Чернівцях патрульні оперативно затримали ймовірного грабіжникаПовідомлення про пограбування на вулиці Південно-Кільцевій надійшло спецлінії 102 учора близько 20-ї години. Там невідомий поцупив у жінки сумку та втік з місця події.Прибувши на виклик, охоронці порядку встановили прикмети нападника й почали відпрацьовувати прилеглу територію.Невдовзі на бульварі Героїв Крут поліцейські помітили громадянина, схожого за орієнтуванням на зловмисника. Коли чоловік побачив патрульних, відразу кинувся навтьоки. На неодноразові вимоги інспекторів зупинитися він не реагував.Зрештою поліцейські наздогнали та затримали ймовірного зловмисника. У нього виявили сумку, у якій потерпіла впізнала свою власність.Затриманого доставили до відділку поліції. Усі обставини події з’ясовуватимуть слідчі.

Опубліковано Патрульна поліція України Вівторок, 17 липня 2018 р.

Сообщение об ограблении на улице Южно-Кольцевой поступило спецлинии 102 вчера около 20-и часов. Там неизвестный украл у женщины сумку и скрылся из места происшествия.

Прибыв на вызов, стражи порядка установили приметы нападавшего и начали отрабатывать прилегающую территорию.

Вскоре на бульваре Героев Крут полицейские заметили гражданина, похожего по ориентированию на злоумышленника. Когда мужчина увидел патрульных, сразу бросился наутек. На неоднократные требования инспекторов остановиться он не реагировал.

В конце концов полицейские догнали и задержали предполагаемого злоумышленника. У него обнаружили сумку, в которой потерпевшая узнала свою собственность.

Задержанного доставили в отделение полиции. Все обстоятельства происшествия будут выяснять следователи.