Николаевские патрульные помешали мужчине свести счеты с жизнью

Миколаївські патрульні завадили чоловікові звести рахунки з життям

Миколаївські патрульні завадили чоловікові звести рахунки з життямУчора близько 11-ї години спецлінії 102 надійшов виклик про нещасний випадок в одному з недобудованих будинків на вулиці Молодогвардійській. Там чоловік нібито ходив по даху й провалився всередину приміщення.Патрульні поліцейські за лічені хвилини прибули на виклик. Вони взялися оглядати будівлю й одразу почули людський стогін на горищі. Коли інспектори піднялися нагору, застали жахливу картину: чоловік затягнув на шиї зашморг з металевого дрота, прив'язав його до дерев'яної балки вгорі й намагався повіситися. Патрульні негайно зняли петлю з шиї чоловіка, поклали його на підлогу й перевернули на бік. Чоловік тяжко дихав й хрипів, а його обличчя посиніло. Охоронці порядку викликали йому швидку допомогу й до приїзду лікарів контролювали стан врятованого.Надалі 23-річного чоловіка шпиталізували до спеціалізованої лікарні. Зараз він перебуває під наглядом медиків.

Опубліковано Патрульна поліція України Субота, 23 червня 2018 р.

Вчера около 11 часов спецлинии 102 поступил вызов о несчастном случае в одном из недостроенных домов на улице Молодогвардейской. Там человек якобы ходил по крыше и провалился внутрь помещения.

Патрульные полицейские в считанные минуты прибыли на вызов. Они взялись осматривать здание и сразу услышали человеческий стон на чердаке. Когда инспекторы поднялись наверх, застали ужасную картину: мужчина затянул на шее петлю из металлического провода, привязал его к деревянной балке вверху и пытался повеситься.

Патрульные немедленно сняли петлю с шеи мужчины, положили его на пол и перевернули на бок. Мужчина тяжело дышал и хрипел, а его лицо посинело. Стражи порядка вызвали ему скорую помощь и до приезда врачей контролировали состояние спасенного.

В дальнейшем 23-летнего мужчину госпитализировали в специализированную больницу. Сейчас он находится под наблюдением медиков.