Вперше у Кропивницькому відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу — патрульні змагались за звання найсльніших

Один з інспекторів патрульної поліції посів почесне 2 місце у ваговій категорії до 70 кілограмів.

В обласних змаганнях з пауерліфтингу змагалися близько 100 представників правоохоронних відомств. Загалом, у турнірі взяли участь 8 команд у п’яти вагових категоріях (до 70 кг., до 80 кг., до 90 кг., до 100 кг., 100+). Окремо була представлена категорія “Абсолют” — її мав здобути учасник, якому підкориться найбільша вага в жимі лежачи.

20882180_1928851977383327_3753688195506286600_n

Силовий турнір був приурочений до Дня Незалежності України.
Ініціатором змагань став начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області С. Кондрашенко.

20915456_1928852007383324_6234206779262523297_n

На урочисте відкриття змагань також завітали Голова Громадської ради при МВС України В. Мартиненко, начальник Управління патрульної поліції у місті Кропивницькому А. Цюцюра, а також представники керівництва області та міста.
Патрульні Кропивницького вперше взяли участь у подібних змаганнях. Тренувалися близько 3-х місяців. Щоденна наполеглива праця у спортивній залі дала свої результати! Інспектору патрульної поліції Олегу Охріменку, який не є професійним спортсменом, підкорилася штанга вагою 100 кілограмів.