Новини у регiонi Сумська область

Сумські патрульні відшукали 10-річного школяра-втікача

Сумські патрульні знайшли та повернули додому школяра, який без верхнього одягу втік зі школи

Сумські патрульні знайшли та повернули додому школяра, який без верхнього одягу втік зі школи📹ВІДЕО: https://goo.gl/DWRKxo30 січня, близько 11-ї години, екіпаж патрульних поліцейських отримав повідомлення про те, що школяр під час уроків пішов зі школи. Водночас дитина була без верхнього одягу. Як встановили інспектори, вчителі намагалися самостійно розшукати хлопчика, але зрозумівши, що всі їх старання марні, звернулися до поліції.Охоронці порядку відразу ж поїхали на пошуки школяра. Перевірили й за місцем мешкання, і на прилеглій території, та дитини ніде не було. І вже опитуючи перехожих, люди повідомили, що дійсно бачили хлопчика без верхнього одягу неподалік міського парку. Патрульні, не гаючи часу, відразу ж вирушили у вказаному напрямку. Там вони побачили, схожого за прикметами хлопчика. Він, навіть, хотів втекти від охоронців порядку, однак зрозумівши, що це поліцейські все ж зупинився. На щастя, з дитиною було все гаразд.Надалі, патрульні передали школяра батькам та працівникам ювенальної превенції міського відділку поліції.Шановні батьки! Кожен повинен розуміти, яка небезпека може чатувати самотню дитину на вулиці. Пам'ятайте, що головний захист дитини від усіляких неприємностей — це батьківська та материнська любов, теплі та довірливі відносини, а найголовніше ваш авторитет!#патрульнаполіція #патрульнаполіціяукраїни #патрульнаполіціясумськоїобласті #служититазахищати #police #patrolpolice #patrolpoliceua

Опубліковано Патрульна поліція Сумської області Четвер, 31 січня 2019 р.

Сьогодні близько 11-ї години спецлінії 102 надійшло повідомлення від вчителя однієї зі шкіл про зниклу дитину.

Інспекторам, які прибули на вказану адресу, педагог пояснила: учень під час уроку вийшов з класу та назад не повернувся. Вчителька марно намагалася розшукати учня самостійно – дитини ніде не було. Вона повідомила матір 10-річного хлопчика та звернулася в поліцію по допомогу.

Інспекторам, які прибули на вказану адресу, педагог надала опис хлопчика та зазначила, що той пішов без верхнього одягу.
Патрульні, не гаючи часу, кинулися на пошуки школяра і незабаром виявили хлопчика біля одного з парків на вулиці Герасима Кондратьєва. Дитина була налякана і дуже змерзла, проте з нею все було гаразд.

Інспектори передали хлопчика батькам та працівникам ювенальної превенції.

Батьки та вчителі! Не залишайте дітей без нагляду! Їхня безпека залежить від вас!