Очищення влади

Інформація про перевірки стосовно працівників ДПП та осіб, які претендують на зайняття посад в ДПП

 

Розміщується інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви і декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) у відповідності до вимог частини дев’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та пункту 23 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563.

 

Очищення влади

 

Герман Олена Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Герман О. М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Герман О.М.Декларація Герман О.М. на сайті НАЗК.

 

Безушко Павло Васильович

Заява_Безушко П.В. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Безушко П.В.Декларація Безушко П.В. на сайті НАЗК.

 

Гарбарчук Мирослава Геннадіївна

Заява Гарбарчука М.Г. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Гарбарчука М.Г.Декларація Гарбарчука М.Г. на сайті НАЗК.

 

Малець Олексій Михайлович

Заява Малець О.М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Малець О.М.Декларація Малець О.М. на сайті НАЗК.

 

Ляшко Андрій Дмитрович

Заява Ляшко А.Д. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Ляшко А.Д.Декларація Ляшко А.Д. на сайті НАЗК.

 

Максимович Ігор Петрович

Заява Максимовича І.П. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Максимовича І.П.Декларація Максимовича І.П. на сайті НАЗК.

 

Мудрик Владислав Олегович

Заява Мудрика В.О. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Мудрика В.О.Декларація Мудрика В.О. на сайті НАЗК.

 

Назарук Руслан Олексійович

Заява Назарука Р.О. про проведення перевірки,Повідомлення про початок перевірки Назарука Р.О.Декларація Назарука Р.О. на сайті НАЗК.

 

Соколов Максим Олегович

Заява Соколова М.О. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Соколова М.О.Декларація Соколова М.О. на сайті НАЗК.

 

Федорчук Володимир Миколайович

Заява Федорчука В.М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Федорчука В.М.Декларація Федорчука В.М. на сайті НАЗК.

 

Федорчук Олена Микоаївна

Заява Федорчук О.М. про проведення переверки, Повідомлення про початок перевірки Федорчук О.М.Декларація Федорчук О.М. на сайті НАЗК.

 

Шевчук Дмитро Віталійович

Заява Шевчука Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Шевчука Д.В.Декларація Шевчука Д.В. на сайті НАЗК.

 

Яцюк Юлія Михайлівна

Заява_Яцюк Ю.М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Яцюк Ю.М.Декларація Яцюк Ю.М. на сайті НАЗК.

 

Жигун Григорій Віталійович

Заява Жигуна Г. В. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Жигуна Г. В.Декларація Жигуна Г.В. на сайті НАЗК.

 

Арнаут Павло Петрович

Заява Арнаут П.П. про проведення перевірки, Повідомленя Арнаут П.П. про початок перевіркиДекларація Арнаут П.П. на сайті НАЗК.

 

Сметана Віталій Володимирович

Заява Сметани В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сметани В.В. про початок перевіркиДекларація Сметани В.В. на сайті НАЗК.

 

Вертебна Анастасія Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Вертебної А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Вертебної А.С. про початок проведення перевіркиДекларація Вертебної А.С. на сайті НАЗК.

 

Коваль Андрій Олегович

Заява Коваля А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Коваля А.О. про початок перевіркиДекларація Коваля А.О. на сайті НАЗК.

 

 

Місакова Аліса Володимирівна (Перевірку пройдено)

Заява Місакової А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Місакової А.В. про початок перевіркиДекларація Місакової А.В. на сайті НАЗК.

 

Одеров Віталій Михайлович (Перевірку пройдено)

Заява Одерова В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Одерова В.М. про початок превіркиДекларація Одерова В.М. на сайті НАЗК.

 

Олійник Ярослава Володимирівна

Заява Олійник Я.В. про проведення перевірки, Повідомлення Олійник Я.В. про початок перевіркиДекларація Олійник Я.В. на сайті НАЗК.

 

Харчинський Богдан Дмитрович

Заява Харчинського Б.Д. про проведення превірки, Повідомлення Харчинського Б.Д. про початок перевіркиДекларація Харчинського Б.Д.

 

Духова Євгенія Анатоліївна

Заява Духової Є.А. про проведення перевірки, Повідомлення Духової Є.А. про початок перевіркиДекларація Духової Є.А. на сайті НАЗК.

 

Кривий Василь Вікторович

Заява Кривого В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кривого В.В. про початок перевіркиДекларація Кривого В.В. на сайті НАЗК.

 

Мілько Олександр Олександрович

Заява Мілька О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Мілька О.О. про початок перевіркиДекларація Мілька О.О. на сайті НАЗК.

 

Сожигаєв Владислав Олегович

Заява Сожигаєва В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Сожигаєва В.О. про початок проведення перевіркиДекларація Сожигаєва В.О. на сайті НАЗК.

 

Чугай Ярослав Вадимоич

Заява Чугая Я.В. про проведення перевірки, Повідомлення Чугая Я.В. про початок перевіркиДекларація Чугая Я.В. на сайті НАЗК.

 

Войтенко Роман Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Войтенка Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Войтенка Р.В. про початок перевіркиДекларація Войтенка Р.В. на сайті НАЗК.

 

Войтюк Андрій Олександрович (Перевірку припинено)

Заява Войтюка А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Войтюка А.О. про початок перевіркиДекларація Войтюка А.О. на сайті НАЗКПовідомлення про припинення перевірки Войтюка А.О.

 

Остапчук Леся Валентинівна

Заява Остапчук Л.В. про проведення перевірки, Повідомлення Остапчук Л.В. про початок перевіркиДекларація Остапчук Л.В. на сайті НАЗК.

 

Пасевич Юрій Миколайович

Заява Пасевича Ю.М. про проведення перевірки, Повідомлення Пасевича Ю.М. про початок перевіркиДекларація Пасевича Ю.М. на сайті НАЗК.

 

Попович Тетяна Анатоліївна (Перевірку припинено)

Заява Поповича Т.А. про проведення перевірки, Повідомлення Попович Т.А. про початок перевіркиДекларація Попович Т.А. на сайті НАЗКПовідомлення про припинення перевірки Попович Т.А.

 

Суднікова Аліна Олегівна

Заява Суднікової А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Суднікової А.О. про початок перевіркиДекларація Суднікової А.О. на сайті НАЗК.

 

Мороз Анатолій Володимирович

Заява Мороза А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Мороза А.В. про початок перевіркиДекларація Мороза А.В. на сайті НАЗК.

 

Криволап Наталія Петрівна (Перевірку пройдено)

Заява Криволап Н.П. про проведення перевірки, Повідомлення Криволап Н.П. про початок перевіркиДекларація Криволап Н.П. на сайті НАЗК.

 

Іванченко Яна Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Іванченко Я.О. про проведення перевірки, Повідомлення Іванченко Я.О. про початок перевіркиДекларація Іванченко Я.О. на сайті НАЗК.

 

Фощенко Марія Михайлівна (Перевірку пройдено)

Заява Фощенко М.М. про проведення перевірки, Повідомлення Фощенко М.М. про початок перевіркиДекларація Фощенко М.М. на сайті НАЗК.

 

Хамула Давид Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Хамули Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Хамули Д.О. про початок перевіркиДекларація Хамули Д.О. на сайті НАЗК.

 

Кабак Василь Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Кабака В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Кабака В.М. про початок перевіркиДекларація Кабака В.М. на сайті НАЗК.

 

Дехтярук Максим Леонідович (Перевірку пройдено)

Заява Дехтярука М.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Дехтярука М.Л. про початок перевіркиДекларація Дехтярука М.Л. на сайті НАЗК.

 

Горьовий Олександр Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Горьового О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Горьового О.М. про початок перевіркиДекларація Горьового О.М. на сайті НАЗК.

 

Болобан Дмитро Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Болобана Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевіркиДекларація Болобана Д.О. на сайті НАЗК.

 

Касьяненко Олександр Анатолійович (Перевірку пройдено)

Заява Касьяненка О.А. про проведення перевірки, Повідомлення Касьяненка О.А. про початок перевіркиДекларація Касьяненка О.А. на сайті НАЗК.

 

Сухоцький Руслан Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Сухоцького Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Сухоцького Р.О. про початок перевіркиДекларація Сухоцького Р.О. на сайті НАЗК.

 

Задоя Олександр Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Задоя О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Задоя О.О. про початок перевіркиДекларація Задоя О.О. на сайті НАЗК.

 

Бакунець Катерина Павлівна

Заява Бакунець К.П. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Бакунець К.ПІнформація про результат перевірки Бакунець К.П.Декларація Бакунець К.П. на сайті НАЗК.

 

Бронський Віталій Ігорович

Заява Бронського В.І. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Бронського В.І.Інформація про результат перевірки Бронського В.ІДекларація Бронського В.І. на сайті НАЗК.

 

Киселюк Олена Леонідівна

Заява Киселюк О.Л. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Киселюк О.Л.Інформація про результат перевірки Киселюк О.Л.Декларація Киселюк О.Л. на сайті НАЗК.

 

Мичко Ірина Миколаївна

Заява Мичко І.М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Мичко І.М.Інформація про результат перевірки Мичко І.М.Декларація Мичко І.М. на сайті НАЗК.

 

Немченко Ілля Олександрович

Заява Немченка І.О. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Немченка І.О.Інформація про результат перевірки Немченка І.О.Декларація Немченка І.О. на сатйті НАЗК.

 

Собчук Володимир Миколайлвич

Заява Собчука В.М. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Собчука В.М.Інформація про результат перевірки Собчука В.М.Декларація Собчука В.М. на сайті НАЗК.

 

Яковець Валерій Олександрович

Заява Яковця В.О. про проведення перевірки, Повідомлення про початок перевірки Яковця В.О.Інформація про результат перевірки Яковця В.О.Декларація Яковця В.О. на сайті НАЗК.

 

Агаєв Руслан Джавид огли

Заява Агаєва Р.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Агаєва Р.Д. про прочаток перевіркиДекларація Агаєва Р.Д. на сайті НАЗК.

 

Білик Валерії Анатоліївна

Заява Білик В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Білик В.А. про початок переврікиДекларація Білик В.А. на сайті НАЗК.

 

Величко Сергій Олександрович

Заява Величка С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Величка С.О. про початок перевіркиДекларація Величка С.О. на сайті НАЗК.

 

Додаток Ольга Віталіївна

Заява Додаток О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Додаток О.В. про початок перевіркиДекларація Додаток О.В. на сайті НАЗК.

 

Донцов Євгеній Сергійович

Заява Донцова Є.С. про проведення перевірки, Повіддомлення Донцова Є.С. про початок перевіркиДекларація Донцова Є.С. на сайті НАЗК.

 

Єфремов Павло Борисович

Заява Єфремова П.Б. про проведення перевірки, Повідомлення Єфремова П.Б. про початок перевіркиДекларація Єфремова П.Б. на сайті НАЗК.

 

Золочевська Олена Вікторівна

Заява Золочевської О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Золочевської О.В. про початок перевіркиДекларація Золочевської О.В. на сайті НАЗК.

 

Іванов Олександр Вікторович

Заява Іванова О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Іванова О.В. про початок перевіркиДекларація Іванова О.В. на сайті НАЗК.

 

Крюковський Андрій Володимирович

Заява Крюковського А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Крюковського А.В. про початок перевіркиДекларація Крюковського А.В. на сайті НАЗК.

 

Левченко Юрій Віктрович

Заява Левченка Ю.В. про проведення перевірки,  Повідомлення Левченка Ю.В. про початок перевіркиДекларація Левченка Ю.В. на сайті НАЗК.

 

Лимаренко Максим Вікторович

Заява Лимаренка М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Лимаренка М.В. про початок перевіркиДекларація Лимаренка М.В. на сайті НАЗК.

 

Мащенко Іван Андрійович

Заява Мащенка І.А. про проведення перевірки,  Повідомлення Мащенка І.А. про початок перевіркиДекларація Мащенка І.А. на сайті НАЗК.

 

Мірошник Роман Олександрович

Заява Мірошника Р.О. про проведення перевірки,  Повідомлення Мірошника Р.О. про початок перевіркиДекларація Мірошника Р.О. на сайті НАЗК.

 

Папушин Володимир Михайлович

Заява Папушина В.М.  про проведення перевірки, Повідомлення Папушина В.М. про початок перевіркиДекларація Папушина В.М. на сайті НАЗК.

 

Пилипенко Катерина Михайлівна

Заява Пилипенко К.М. про проведення перевірки,  Повідомлення Пилипенко К.М. про початок перевіркиДекларація Пилипенко К.М. на сайті НАЗК.

 

Сідей Микола Анатолійович

Заява Сідея М.А. про проведення перевірки,  Повідомлення Сідея М.А. про початок перевіркиДекларація Сідея М.А. на сайті НАЗК.

 

Соловйов Євгеній Олександрович

Заява Соловйова Є.О. про початок перевірки,  Повідомлення Соловйова Є.О. про початок перевіркиДекларація Соловйова Є.О. на сайті НАЗК.

 

Стукало Денис Юрійович

Заява Стукала Д.Ю.  про проведення перевірки, Повідомлення Стукала Д.Ю. про початок перевіркиДекларація Стукала Д.Ю. на сайті НАЗК.

 

Федоров Євген Михайлович

Заява Федорова Є.М. про проведення перевірки, Повідомлення Федорова Є.М. про початок перевіркиДекларація Федорова Є.М. на сайті НАЗК.

 

Хачатуров Владислав Леонідович

Заява Хачатурова В.Л. про проведення перевірки,  Повідомлення Хачатурова В.Л. про початок перевіркиДекларація Хачатурова В.Л. на сайті НАЗК.

 

Чепкий Геннадій Олексійович

Заява Чепкого Г.О. про проведення перевірки,  Повіддомлення Чепкого Г.О. про початок перевіркиДекларація Чепкого Г.О. на сайті НАЗК.

 

Шевченко Сергій Олександрович

Заява Шевченка С.О. прог проведення перевірки,  Повідомлення Шеченка С.О. про початок перевіркиДекларація Шевченка С.О. на сайті НАЗК.

 

Мухіна Аліна Миколаївна

Заява Мухіної А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Мухіної А.М. про початок перевіркиДекларація Мухіної А.М. на сайті НАЗК.

 

Шалин Сергій Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Шалина С.С. про проведення перевірки, Повідомлення Шалина С.С. про початок перевіркиДекларація Шалина С.С. на сайті НАЗК.

 

Савченко Ганна Євгенівна (Перевірку пройдено)

Заява Савченко Г.Є. про проведення перевірки, Повідомлення Савченко Г.Є. про початок перевіркиДекларація Савченко Г.Є. на сайті НАЗК.

 

Андрєєв Дмитро Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Андрєєва Д.М. про проведення перевірки, Повідомлення Андрєєва Д.М. про початок перевіркиДекларація Андрєєва Д.М. на сайті НАЗК.

 

Занозюк Петро Петрович (Перевірку пройдено)

Заява Занозюка П.П. про проведення перевірки, Повідомлення Занозюка П.П. про початок перевіркиДекларація Занозюка П.П. на сайті НАЗК.

 

Козюн Вікторія Анатоліївна (Перевірку пройдено)

Заява Козюн В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Козюн В.А. про початок перевіркиДекларація Козюн В.А. на сайті НАЗК.

 

Новосад Владислав Андрійович (Перевірку пройдено)

Заява Новосада В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Новосада В.А. про початок перевіркиДекларація Новосада В.А. на сайті НАЗК.

 

Полюхович Марта Валеріївна (Перевірку пройдено)

Заява Полюхович М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Полюхович М.В. про початок перевіркиДекларація Полюхович М.В. на сайті НАЗК.

 

Романюк Сніжана Василівна (Перевірку пройдено)

Заява Романюк С.В. про проведення перевірки, Повідомлення Романюк С.В. про початок перевіркиДекларація Романюк С.В. на сайті НАЗК.

 

Ткачук Діана Леонідівна (Перевірку пройдено)

Заява Ткачук Д.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Ткачук Д.Л. про початок перевіркиДекларація Ткачук Д.Л. на сайті НАЗК.

 

Жукотська Марія Михайлівна

Заява Жукотської М.М. про проведення перевірки, Повідомлення Жукотської М.М. про початок перевіркиДекларація Жукотської М.М. на сайті НАЗК.

 

Кривич Леонід Вікторович

Заява Кривича Л.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кривича Л.В. про початок перевіркиДекларація Кривича Л.В. на сайті НАЗК.

 

Потебня Леонід Олексійович

Заява Потебні Л.О. про проведення перевірки, Повідомлення Потебні Л.О. про початок перевіркиДекларація Потебні Л.О. на сайті НАЗК.

 

Іллєнко Оксана Володимирівна

Заява Іллєнко О.В. про провдення перевірки, Повідомлення Іллєнко О.В. про початок перевікриДекларація Іллєнко О.В. на сайті НАЗК.

 

Яремко Сергій Миколайович

Заява Яремки С.М.про проведення перевірки, Повідомлення Яремки С.М. про початок перевіркиДекларація Яремки С.М. на сайті НАЗК.

 

Котлобай Яна Валеріївна

Заява Котлобай Я.В. про проведення перевірки, Повідомлення Котлобай Я.В. про початок перевіркиДекларація Котлобай Я.В. на сайті НАЗК.

 

Бражник Віталій Іванович

Заява Бражника В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Бражника В.І. про початок перевіркиДекларація Бражника В.І. на сайті НАЗК.

 

Веретько Артур Сергійович

Заява Веретька А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Веретька А.С. про початок пекревіркиДекларація Веретька А.С. на сайті НАЗК.

 

Гончаров Артем Ігорович

Заява Гончарова А.І. про проведення перевірки, Повідомлення Гончарова А.І. про початок перевіркиДекларація Гончарова А.І. на сайті НАЗК.

 

Григорян Давид Гагікович

Заява Григоряна Д.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Григоряна Д.Г про початок перевіркиДекларація Григоряна Д.Г. на сайті НАЗК.

 

Гулий Євген Геннадійович

Заява Гулого Є.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Гулого Є.Г. про початок перевіркиДекларація Гулого Є.Г. на сайті НАЗК.

 

Ісакова Олена Вадимівна

Заява Ісакової О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Ісакової О.В. про початок перевіркиДекларація Ісакової О.В. на сайті НАЗК.

 

Кравченко Станіслав Олександрович

Заява Кравченка С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Кравченка С.О. про початок перевіркиДекларація Кравченка С.О. на сайті НАЗК.

 

Павлюченко Ігор Валерійович

Заява Павлюченка І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Павлюченка І.В. про початок перевіркиДекларація Павлюченка І.В. на сайті НАЗК.

 

Шкуренко Олександр Михайлович

Заява Шкуренка О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Шкуренка О.М. про початок перевіркиДекларація Шкуренка О.М. на сайті НАЗК.

 

Яковенко Ірина Олексіївна

Заява Яковенко І.О. про проведення перевірки, Повідомлення Яковенко І.О. про початок перевіркиДекларація Яковенко І.О. на сайті НАЗК.

 

Колеснік Сергій Олександрович

Заява Колесніка С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Колесніка С.О. про початок перевіркиДекларація Колесніка С.О. на сайті НАЗК.

 

Черничко Сергій Володимирович

Заява Черничка С.В. про проведення перевірки, Повідомлення Черничка С.В. про початок перевіркиДекларація Черничка С.В. на сайті НАЗК.

 

Чиженко Максим Миколайович

Заява Чиженка М.М. про проведення перевірки, Повідомлення Чиженка М.М. про початок перевіркиДекларація Чиженка М.М. на сайті НАЗК.

 

Сіренко Михайло Анатолійович

Заява Серінка М.А. про проведення перевірки, Повідомлення Сіренка М.А. про початок перевіркиДекларація Сіренка М.А. на сайті НАЗК.

 

Чечиль Максим Ігорович

Заява Чечиля М.І. про проведення перевірки, Повідомлення Чечиля М.І. про початок перевіркиДекларація Чечиля М.І. на сайті НАЗК.

 

Заряжко Михайло Валерійович

Заява Заряжка М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Заряжка М.В. про початок перевіркиДекларація Заряжка М.В. на сайті НАЗК.

 

Прихідько Анатолій Сергійович

Заява Прихідька А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Прихідька А.С. про початок перевіркиДеклараці Прихідька А.С. на сайті НАЗК.

 

Срібний Анатолій Васильович

Заява Срібного А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Срібного А.В. про початок перевіркиДекларація Срібного А.В. на сайті НАЗК.

 

Гаращенко Антон Русланович

Заява Гаращенка А.Р. про проведення перевірки, Повідомлення Гаращенка А.Р. про початок перевіркиДекларація Гаращенка А.Р. на сайті НАЗК.

 

Каленіченко Олександр Сергійович

Заява Каленіченка О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Каленіченка О.С. про початок перевіркиДекларація Каленіченка О.С. на сайті НАЗК.

 

Глиняний Євгеній Валерійович

Заява Глиняного Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Глиняного Є.В. про початок перевіркиДекларація Глиняного Є.В. на сайті НАЗК.

 

Бовкун Артем Валерійоич

Заява Бовкуна А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Бовкуна А.В. про початок перевіркиДекларація Бовкуна А.В. на сайті НАЗК.

 

Давиденко Євгенія Віталіївна

Заява Давиденко Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Давиденко Є.В. про початок перевіркиДекларація Давиденко Є.В. на сайті НАЗК.

 

Кушнір Роман Олександрович

Заява Кушніра Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Кушніра Р.О. про початок перевіркиДекларація Кушніра Р.О. на сайті НАЗК.

 

Марчило Віталій Миколайович

Заява Марчила В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Марчила В.М. про початок перевіркиДеклція Марчила В.М. на сайті НАЗК.

 

Радченко Андрій Володимирович

Заява Радченка А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Радченка А.В. про початок перевіркиДекларація Радченка А.В. на сайті НАЗК.

 

Драгоміров Олександр Олександрович

Заява Драгомірова О.О. про проведення перевірки,Повідомлення Драгомірова О.О. про початок перевіркиДекларація Драгомірова О.О. на сайті НАЗК.

 

Безушко Павло Васильович

Заява Безушка П.В. про проведення перевірки, Повідомлення Безушка П.В. про початок перевіркиДекларація Безушка П.В. на сайті НАЗК.

 

Гарбарчук Мирослава Геннадіївна

Заява Гарбарчук М.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Гарбарчук М.Г. про початок перевіркиДекларація Гарбарчук М.Г. на сайті НАЗК.

 

Ляшко Андрій Дмитрович

Заява Ляшка А.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Ляшка А.Д. про початок перевіркиДекларація Ляшка А.Д. на сайті НАЗК.

 

Максимович Ігор Петрович

Заява Максимовича І.П. про проведення перевірки, Повідомлення Максимовича І.П. про початок перевіркиДекларація Максимовича І.П. на сайті НАЗК.

 

Мудрик Владислав Олегович

Заява Мудрика В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Мудрика В.О. про початок перевіркиДекларація Мудрика В.О. на сайті НАЗК.

 

Назарук Руслан Олексійович

Заява Назарука Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Назарука Р.О. про початок перевіркиДекларація Назарука Р.О. на сайті НАЗК.

 

Соколов Максим Олегович

Заява Соколова М.О. про проведення перевірки, Повідомлення Соколова М.О. про початок перевіркиДекларація Соколова М.О. на сайті НАЗК.

 

Федорчук Володимир Миколайович

Заява Федорчука В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Федорчука В.М. про початок перевіркиДекларація Федорчука В.М. на сайті НАЗК.

 

Федорчук Олена Миколаївна

Заява Федорчук О.М. про проведення перевірки, повідомлення Федорчук О.М. про початок перевірки,Декларація Федорчук О.М. на сайті НАЗК.

 

Шевчук Дмитро Віталійович

Заява Шевчука Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Шевчука Д.В. про початок перевіркиДекларація Шевчука Д.В. на сайті НАЗК.

 

Яцюк Юлія Миколаївна

Заява Яцюк Ю.М. про проведення перевірки, Повідомлення Яцюк Ю.М. про початок перевіркиДекларація Яцюк Ю.М. на сайті НАЗК.

 

Берестень Едуард Едуардович (Перевірку пройдено)

Заява Берестеня Е.Е. про проведення перевірки, Повідомлення Берестеня Е.Е. про початок перевіркиДекларація Берестеня Е.Е. на сайті НАЗК.

 

Грищеня Наталія Василівна

Заява Грищені Н.В. про проведення перевірки, Повідомлення Грищені Н.В. про початок перевіркиДекларація Грищені Н.В. на сайті НАЗК.

 

Завада Данило Юрійович

Заява Завади Д.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Завади Д.Ю. про початок перевіркиДекларація Завади Д.Ю. на сайті НАЗК.

 

Крилов Вадим Сергійович

Заява Крилова В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Крилова В.С. про початок перевіркиДекларація Крилова В.С. на сайті НАЗК.

 

Музичук Тарас Дмитрович (Перевірку пройдено)

Заява Музичука Т.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Музичука Т.Д. про початок перевіркиДекларація Музичука Т.Д. на сайті НАЗК.

 

Плясецький Дмитро Петрович (Перевірку пройдено)

Заява Плясецького Д.П. про проведення перевірки, Повідомлення Плясецького Д.П. про початок перевіркиДекларація Плясецького Д.П. на сайті НАЗК.

 

Черняк Тетяна Миколаївна

Заява Черняк Т.М. про проведення перевірки, Повідомлення Черняк Т.М. про початок перевіркиДекларація Черняк Т.М. на сайті НАЗК.

 

Дерев’янчук Олександр Олександрович

Заява Дерев’янчука О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Дерев’янчука О.О. про початок перевіркиДекларація Дерев’янчука О.О. на сайті НАЗК.

 

Корець Дмитро Романович

Заява Корця Д.Р. про проведення перевірки, Повідомлення Корця Д.Р. про початок перевіркиДекларація Корця Д.Р. на сайті НАЗК.

 

Марахов Артур Сергійович

Заява Марахова А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Марахова А.С. про початок перевіркиДекларація Марахова А.С. на сайті НАЗК.

 

Черевко Роман Олександрович

Заява Черевка Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Черевка Р.О. про початок перевіркиДекларація Черевка Р.О. на сайті НАЗК.

 

Чикун Тарас Петрович

Заява Чикуна Т.П. про проведення перевірки, Повідомлення Чикуна Т.П. про початок перевіркиДекларація Чикуна Т.П. на сайті НАЗК.

 

Бражник Віталій Іванович

Заява Бражника В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Бражника В.І. про початок перевіркиДекларація Бражника В.І. на сайті НАЗК.

 

Веретько Артур Сергійович

Заява Веретька А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Веретька А.С. про початок перевіркиДекларація Веретька А.С. на сайті НАЗК.

 

Гончаров Артем Ігорович

Заява Гончарова А.І. про проведення перевірки, Повідомлення Гончарова А.І. про початок перевіркиДекларація Гончарова А.І. на сайті НАЗК.

 

Григорян Давид Гагікович

Заява Григоряна Д.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Григоряна Д.Г. про початок перевіркиДекаларація Григоряна Д.Г. на сайті НАЗК.

 

Гулий Євген Геннадійович

Заява Гулого Є.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Гулого Є.Г. про початок перевіркиДекларація Гулого Є.Г. на сайті НАЗК.

 

Ісакова Олена Володимирівна

Заява Ісакової О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Ісакової О.В. про початок перевіркиДекларація Ісакової О.В. на сайті НАЗК.

 

Кравченко Станіслав Олександрович

Заява Кравченка С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Кравченка С.О. про початок перевіркиДекларація Кравченка С.О. на сайті НАЗК.

 

Павлюченко Ігор Валерійович

Заява Павлюченка І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Павлюченка І.В. про початок перевіркиДекларація Павлюченка І.В. на сайті НАЗК.

 

Шкуренко Олександр Михайлович

Заява Шкуренка О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Шкуренка О.М. про початок перевіркиДекларація Шкуренка О.М. на сайті НАЗК.

 

Яковенко Ірина Олексіївна

Заява Яковенко І.О. про провекдення перевірки, Повідомлення Яковенко І.О. про почтаок перевіркиДекларація Яковенко І.О. на сайті НАЗК.

 

Риженко Анастасія Артемівна

Заява Риженко А.А. про проведення перевірки, Повідомлення Риженко А.А. про початок перевіркиДекларація Риженко А.А. на сайті НАЗК.

 

Ахмедов Рауф Орудж огли

Заява Ахмедова Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Ахмедова Р.О. про початок перевірки,Декларація Ахмедова Р.О. на сайті НАЗК.

 

Докучаєв Ілля Леонідович

Заява Докучаєва І.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Докучаєва І.Л. про початок перевіркиДекларація Докучаєва І.Л. на сайті НАЗК.

 

Долгова Тетяна Сергіївна

Заява Долгової Т.С. про проведення перевірки, Повідомлення Долгової Т.С. про початок перевіркиДекларація Долгової Т.С. на сайті НАЗК.

 

Ординський Олександрович Анатолійович

Заява Ординського О.А. про проведення перевірки, Повідомлення Ординського О.А. про початок перевіркиДекларація Ординського О.А. на сайті НАЗК.

 

Головко Володимир Олександрович

Заява Головка В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Головка В.О. про початок перевіркиДекларація Головка В.О. на сайті НАЗК.

 

Горячов Євгеній Сергійович

Заява Горячова Є.С. про проведення перевірки, Повідомлення Горячова Є.С. про початок перевіркиДекларація Горячова Є.С. на сайті НАЗК.

 

Данильченко Альона Сергіївна

Заява Данильченко А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Данильченко А.С. про початок перевіркиДекларацція Данильченко А.С. на сайті НАЗК.

 

Донець Артем Олегович

Заява Донця А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Донця А.О. про початок перевіркиДекларація Донця А.О. на сайті НАЗК.

 

Дудка Дмитро Вікторович

Заява Дудки Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Дудки Д.В. про початок перевіркиДекларація Дудки Д.В. на сайті НАЗК.

 

Коваленко Анна Сергіївна

Заява Коваленко А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Коваленко А.С. про початок перевіркиДекларація Коваленко А.С. на сайті НАЗК.

 

Неділько Володимир Олександрович

Заява Неділька В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Неділька В.О. про початок перевіркиДекларація Неділька В.О. на сайті НАЗК.

 

Солодкий Денис Ігоровоч

Заява Солодкого Д.І. про проведення перевірки, Повідомлення Солодкого Д.І. про початок перевіркиДекларація Солодкого Д.І. на сайті НАЗК.

 

Ульченко Володимир Миколайович

Заява Ульченка В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Ульченка В.М. про початок перевіркиДекларація Ульченка В.М. на сайті НАЗК.

 

Шевцов Андрій Анатолійович

Заява Шевцова А.А. про проведення перевірки, Повідомлення Шевцова А.А. про початок перевіркиДекларація Шевцова А.А. на сайті НАЗК.

 

Гнатюк Володимир Дмитрович

Заява Гнатюка В.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Гнатюка В.Д. про початок перевіркиДекларація Гнатюка В.Д. на сайті НАЗК.

 

Гуров Євген Валентинович

Заява Гурова Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Гуров Є.В. про початок перевіркиДекларація Гурова Є.В. на сайті НАЗК.

 

Дєрмєнжи Лілія Петрівна

Заява Дєрмєнжи Л.П. про проведення перевірки, Повідомлення Дєрмєнжи Л.П. про початок перевіркиДелкарація Дєрмєнжи Л.П. на сайті НАЗК.

 

Малін Микола Захарійович

Заява Маліна М.З. про проведення перевірки, Повідомлення Маліна М.З. про початок перевіркиДекларація Маліна М.З. на сайті НАЗК.

 

Резнік Олексій Васильович

Заява Резніка О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Резніка О.В. про початок перевіркиДекларація Резніка О.В. на сайті НАЗК.

 

Алієв Тельман Вахід огли

Заява Алієва Т.В. про проведення перевірки, Повідомлення Алієва Т.В. про початок перевіркиДекларація Алієва Т.В. на сайті НАЗК.

 

Вовк Андрій Олександрович

Заява Вовка А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Вовка А.О. про початок перевіркиДекларація Вовка А.О. на сайті НАЗК.

 

Дегтярьова Станіслава Олександрівна

Заява Дегтярьової С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Дегтярьової С.О. про початок перевіркиДекларація Дегтярьової С.О. на сайті НАЗК.

 

Лимаренко Володимир Олександрович

Заява Лимаренка В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Лимаренка В.О. про початок перевіркиДекларація Лимаренка В.О. на сайті НАЗК.

 

Нотов Олексій Леонідович

Заява Нотова О.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Нотова О.Л. про початок перевіркиДекларація Нотова О.Л. на сайті НАЗК.

 

Нужненко Катерина Андріївна

Заява Нужненко К.А. про проведення перевірки, Повідомленння Нужненко К.А. про початок перевіркиДекларація НУжненко К.А. на сайті НАЗК.

 

Переверзєв Олег Олегович

Заява Переверзєва О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Переверзєва О.О. про початок перевіркиДекларація Переверзєва О.О. на сайті НАЗК.

 

Семененко Анастасія Олександрівна

Заява Семененко А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Семененко А.О. про початок перевіркиДекларація Семененко А.О. на сайті НАЗК.

 

Сова Павло Ігорович

Заява Сови П.І. про проведення перевірки, Повідомлення Сови П.І. про початок перевіркиДекларація Сови П.І. на сайті НАЗК.

 

Вінтя Інна Віталіївна

Заява Вінті І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Вінті І.В. про початок перевіркиДекларація Вінті І.В. на сайті НАЗК.

 

Дацька Надія Іванівна

Заява Дацької Н.І. про проведення перевірки, Повідомлення Дацької Н.І. про початок перевіркиДекларація Дацької Н.І. на сайті НАЗК.

 

Клименко Дмитро Сергійович

Заява Клименка Д.С. про проведення перевірки, Повідомлення Клименка Д.С. про початок перевіркиДекларація Клименка Д.С. на сайті НАЗК.

 

Камуз Максим Валентинович

Заява Камуза М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Камуза М.В. про початок перевіркиДекларація Камуза М.В. на сайті НАЗК.

 

Макаренко Петро Анатолійович

Заява Макаренка П.А. про проведення перевірки, Повідомлення Макаренка П.А. про початок перевіркиДекларація Макаренка П.А. на сайті НАЗК.

 

Татусь Олександр Миколайович

Заява Татуся О.М. про проведення  перевірки, Повідомлення Татуся О.М. про початок перевіркиДеклрарація Татуся О.М. на сайті НАЗК.

 

Холковський Олександр Олексійович

Заява Холковського О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Холковського О.О. про почтаок перевіркиДекларація Холковського О.О. на сайті НАЗК.

 

Ситник Тетяна Володимирівна

Заява Ситник Т.В. про проведення перевірки, Повідомлення Ситник Т.В. про початок перевіркиДекларація Ситник Т.В. на сайті НАЗК.

 

Іллюк Іван Петрович

Заява Іллюка І.П. про проведення перевірки, Повідомлення Іллюка І.П. про початок перевіркиДекларація Іллюка І.П. на сайті НАЗК.

 

Ворошило Валентин Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Ворошила В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Ворошила В.О. про початок перевіркиДекларація Ворошила В.О. на сайті НАЗК.

 

Павлик Тарас Анатолійович

Заява Павлика Т.А. про проведення перевірки, Повідомлення Павлика Т,А. про початок перевіркиДекларація Павлика Т.А. на сайті НАЗК.

 

Павлюченко Євгеній Миколайович

Заява Павлюченка Є.М. про проведення перевірки, Повідомлення Павлюченка Є.М. про початок перевіркиДекларація Павлюченко Є.М. на сайті НАЗК.

 

Левчук Ярослав Васильович

Заява Левчука Я.В. про проведення перевірки, Повідомлення Левчука Я.В. про початок перевіркиДекларація Левчука Я.В. на сайті НАЗК.

 

Уліцька Олена Олександрівна

Заява Уліцької О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Уліцької О.О. про початок перевіркиДекларація Уліцької О.О. на сайті НАЗК.

 

Ільчук Артур Ярославович (Перевірку пройдено)

Заява Ільчука А.Я. про проведення перевірки, Повідомлення Ільчука А.Я. про початок перевіркиДекларація Ільчука А.Я. на сайті НАЗК.

 

Пархомчук Микола Анатолійович (Перевірку пройдено)

Заява Пархомчука М.А. про проведення перевірки, Повідомлення Пархомчука М.А. про початок перевіркиДекларація Пархосчука М.А. на сайті НАЗК.

 

Попко Іван Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Попка І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Попка І.В. про початок перевіркиДекларація Попка І.В. на сайті НАЗК.

 

Слєсарєва Катерина Вікторівна (Перевірку припинено)

Заява Слєсарєвої К.В. про проведення перевірки, Повідомлення Слєсарєвої К.В. про початок перевіркиДекларація Слесарєвої К.В. на сайті НАЗК, Повідомлення про припинення перевірки Слєсарєвої К.В..

 

Кирилюк Владислав Олександрович

Заява Кирилюка В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Кирилюка В.О. про початок перевіркиДекларація Кирилюка В.О. на сайті НАЗК.

 

Носадчук Тетяна Петрівна (Перевірку пройдено)

Заява Носадчук Т.П. про проведення перевірки, Повідомлення Носадчук Т.П. про початок перевіркиДекларація Носадчук Т.П. на сайті НАЗК.

 

Погребняк Валентина Юріївна (Перевірку пройдено)

Заява Погребняк В.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Погребянк В.Ю. про проведення перевіркиДекларація Погребняк В.Ю. на сайті НАЗК.

 

Світельський Олексій Вячеславович (Перевірку пройдено)

Заява Світельського О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Світельського О.В. про початок перевіркиДекларація Світельського О.В. на сайті НАЗК.

 

Шибистюк Віталій Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Шибистюка В.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Шибистюка В.Ю. про початок перевіркиДекларація Шибистюка В.Ю. на сайті НАЗК

 

Бульченко Олександр Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Бульченка О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Бульченка О.С. про початок перевіркиДекларація Бульченка О.С. на сайті НАЗК.

 

Савчук Олександр Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Савчука О.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Савчука О.Ю. про початок перевіркиДекларація Савчука О.Ю. на сайті НАЗК.

 

Токменко Аліна Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Токменко А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Токменко А.М. про початок перевіркиДекларація Токменко А.М. на сайті НАЗК.

 

Шулима Оксана Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Шулими О.О.  про проведення перевірки, Повідомлення Шулими О.О. про початок перевіркиДекларація Шулими О.О. на сайті НАЗК.

 

Юзвінський Вадим Леонідович (Перевірку пройдено)

Заява Юзвінського В.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Юзвінського В.Л. про початок перевіркиДекларація Юзвінського В.Л. на сайті НАЗК.

 

Марусич Андрій Павлович (Перевірку пройдено)

Заява Марусича А.П. про проведення перевірки, Повідомлення Марусича А.П. про початок перевіркиДекларація Марусича А.П. на сайті НАЗК.

 

Луцька Іванна Ігорівна (Перевірку пройдено)

Заява Луцької І.І. про проведення перевірки, Повідомлення Луцької І.І. про початок перевіркиДекларація Луцької І.І. на сайті НАЗК.

 

Вихристюк Віталій Анатолійович (Перевірку пройдено)

Заява Вихристюка В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Вихристюка В.А. про початок перевіркиДекларація Вихристюка В.А. на сайті НАЗК.

 

Загорулько Ярослав Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Загорулька Я.С. про проведення перевірки, Повідомлення Загорулька Я.С. про початок перевіркиДекларація Загорулька Я.С. на сайті НАЗК.

 

Камінчук Роман Олексійович (Перевірку пройдено)

Заява Камінчука Р.О. про провведення перевірки, Повідомлення Камінчука Р.О. про початок перевіркиДекларація Камінчука Р.О. на сайті НАЗК.

 

Плис Дмитро Олексійович (Перевірку пройдено)

Заява Плиса Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Плиса Д.О. про початок перевіркиДекларація Плиса Д.О. на сайті НАЗК.

 

Словінська Анастасія Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Словінської А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Словінської А.О. про початок перевіркиДекларація Словінскької А.О. на сайті НАЗК.

 

Хиля Євгеній Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Хилі Є.О. про проведення перевірки, Повідомлення Хилі Є.О. про початок перевіркиДекларація Хилі Є.О. на сайті НАЗК.

 

Антонюк Владислав Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Антонюка В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Антонюка В.С. про початок перевіркиДекларація Антонюка В.С. на сайті НАЗК.

 

Бучушкан Вікторія Володимирівна (Перевірку пройдено)

Заява Бучушкан В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Бучушка В.В. про початок перевіркиДекларація Бучушкан В.В. на сайті НАЗК.

 

Данилко Олена Борисівна (Перевірку пройдено)

Заява Данилко О.Б. про проведення перевірки, Повідомлення Данилко О.Б. про початок перевіркиДекларація Данилко О.Б. на сайті НАЗК.

 

Донцова Руслана Анатоліївна (Перевірку пройдено)

Заява Донцової Р.А. про проведення перевірки, Повідомлення Донцової Р.А. про початок перевіркиДекларація Донцової Р.А. на сайті НАЗК.

 

Крушинський Дмитро Іванович (Перевірку пройдено)

Заява Крушинського Д.І. про проведення перевірки, Повідомлення Крушинського Д.І. про початок перевірки,Декларація Крушинського Д.І. на сайті НАЗК.

 

Єрьоменко Родіон Вячеславович (Перевірку пройдено)

Заява Єрьоменка Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Єрьоменка Р.В. про початок перевіркиДекларація Єрьоменка Р.В. на сайті НАЗК.

 

Пилипчук Віталій Петрович (Перевірку пройдено)

Заява Пилипчука В.П. про проведення перевірки, Повідомлення Пилипчука В.П. про початок перевіркиДекларація Пилипчука В.П. на сайті НАЗК.

 

Пилипчук Микола Леонідович (Перевірку пройдено)

Заява Пилипчука М.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Пилипчука М.Л. про початок перевіркиДекларація Пилипчука М.Л. на сайті НАЗК.

 

Гресь Олександр Ярославович (Перевірку пройдено)

Заява Греся О.Я. про проведення перевірки, Повідомлення Греся О.Я. про початок перевіркиДекларація Греся О.Я. на сайті НАЗК.

 

Климович Василь Анатолійович (Перевірку пройдено)

Заява Климовича В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Климовича В.А. про початок перевірки,Декларація Климовича В.А. на сайті НАЗК.

 

Колосова Марина Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Колосової М.О. про проведення перевірки, Повідомлення Колосової М.О. про початок перевіркиДекларація Колосової М.О. на сайті НАЗК.

 

Левківський Віктор Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Левківського В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Левківського В.М. про початок перевіркиДекларація Левківського В.М. на сайті НАЗК.

 

Музичук Ілля Васильович (Перевірку пройдено)

Заява Музичука І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Музичука І.В. про початок перевіркиДекларація Музичука І.В. на сайті НАЗК.

 

Носальський Володимир Іванович (Перевірку пройдено)

Заява Носальського В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Носальського В.І. про початок перевіркиДекларація Носалького В.І. на сайті НАЗК.

 

Прейман Вікторія Михайлівна (Перевірку пройдено)

Заява Прейман В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Прейман В.М. про початок перевіркиДекларація Прейман В.М. на сайті НАЗК.

 

Чернов Сергій Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Чернова С.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Чернова С.Ю. про початок перевірки,  Декларація Чернова С.Ю. на сайті НАЗК.

 

Божок Вадим Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Божка В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Божка В.С. про початок перевіркиДекларація Божка В.С. на сайті НАЗК.

 

Бортун Ярослав Ігорович  (Перевірку пройдено)

Заява Бортуна Я.І. про проведення перевірки, Повідомлення Бортуна Я.І. про початок перевіркиДекларація Бортуна Я.І. на сайті НАЗК.

 

Горобець Олександр Анатолійович (Перевірку пройдено)

Заява Горобця О.А. про проведення перевірки, Повідомлення Горобця О.А. про початок перевіркиДекларація Горобця О.А. на сайті НАЗК.

 

Фесик Людмила Валеріївна (Перевірку пройдено)

Заява Фесик Л.В. про проведення перевірки, Повідомлення Фесик Л.В. про початок перевіркиДекларація Фесик Л.В. на сайті НАЗК.

 

Хуторна Наталія Юріївна (Перевірку пройдено)

Заява Хуторної Н.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Хуторної Н.Ю. про початок перевіркиДекларація Хуторної Н.Ю. на сайті НАЗК.

 

Бондар Віталій Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Бондара В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Бондара В.М. про початок перевіркиДекларація Бондара В.М. на сайті НАЗК.

 

Мацький Олексій Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Мацького О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Мацького О.М. про початок перевіркиДекларація Мацького О.М. на сайті НАЗК.

 

Зуб Марія Валеріївна (Перевірку пройдено)

Заява Зуб М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Зуб М.В. про початок перевіркиДекларація Зуб М.В. на сайті НАЗК.

 

Паламарчук Тетяна Вікторівна (Перевірку пройдено)

Заява Паламарчук Т.В. про проведення перевірки, Повідомлення Паламарчук Т.В. про початок перевіркиДекларація Паламарчук Т.В. на сайті НАЗК.

 

Пантус Дарина Юріївна (Перевірку пройдено)

Заява Пантус Д.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Пантус Д.Ю. про початок перевіркиДекларація Пантус Д.Ю. на сайті НАЗК.

 

Баліцький Андрій Ігорович

Заява Баліцького А.І. про проведення перевірки, Повідомлення Баліцького А.І. про початок перевіркиДекларація Баліцького А.І. на сайті НАЗК.

 

Брилко Марія Вікторівна

Заява Брилко М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Брилко М.В. про початок перевіркиДекларація Брилко М.В. на сайті НАЗК.

 

Бровко Назарій Сергійович

Заява Бровка Н.С. про проведення перевірки, Повідомлення Бровка Н.С. про початок перевіркиДекларація Бровка Н.С. на сайті НАЗК.

 

Вибодовський Віталій Віталійович

Заява Вибодовського В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Вибодовського В.В. про проведення перевіркиДекларація Вибодовського В.В. на сайті НАЗК.

 

В’язовецький Сергій Миколайович

Заява В’язовецького С.М. про проведення перевірки, Повідомлення В’язовецького С.М. про початок перевіркиДекларація В’язовецького С.М. на сайті НАЗК.

 

Гайдук Ілля Олександрович

Заява Гайдука І.О. про проведення перевірки, Повідомлення Гайдука І.О. про початок перевіркиДекларація Гайдука І.О. на сайті НАЗК.

 

Гацький Ілля Сергійович

Заява Гацького І.С. про проведення перевірки, Повідомлення Гацького І.С. про початок перевіркиДекларація Гацького І.С. на сайті НАЗК.

 

Гича Едуард Михайлович

Заява Гичі Е.М. про проведення перевірки, Повідомлення Гичі Е.М. про початок перевіркиДекларація Гичі Е.М. на сайті НАЗК.

 

Гриник Павло Вікторович

Заява Гриника П.В. про проведення перевірки, Повідомлення Гриника П.В. про початок перевіркиДекларація Гриника П.В. на сайті НАЗК.

 

Єремчук Роман Володимирович

Заява Єремчука Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Єремчука Р.В. про початок перевіркиДекларація Єремчука Р.В. на сайті НАЗК.

 

Жуковінін Дмитро Васильович

Заява Жуковініна Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Жуковініна Д.В. про початок перевіркиДекларація Жуковініна Д.В. на сайті НАЗК.

 

Загородний Артур Олегович

Заява Загородного А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Загородного А.О. про початок перевіркиДекларація Загородного А.О. на сайті НАЗК.

 

Івков Вадим Олегович

Заява Івкова В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Івкова В.О. про початок перевіркиДекларація Івкова В.О. на сайті НАЗК.

 

Ківіцький Богдан Геннадійович

Заява Ківіцького Б.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Ківіцького Б.Г. про проведення перевіркиДекларація Ківіцького Б.Г. на сайті НАЗК.

 

Коновал Ярослав Борисович

Заява Коновала Я.Б. про проведення перевірки, Повідомлення Коновала Я.Б. про початок перевіркиДекларація Коновала Я.Б. на сайті НАЗК.

 

Кравчук Олександр Анатолійович

Заява Кравчука О.А. про проведення перевірки, Повідомлення Кравчука О.А. про початок перевіркиДекларація Кравчука О.А. на сайті НАЗК.

 

Кушнір Ігор Євгенійович

Заява Кушніра І.Є. про проведення перевірки, Повідомлення Кушніра І.Є. про початок перевіркиДекларація Кушніра І.Є. на сайті НАЗК.

 

Лівандовський Валентин Віталійович

Заява Лівандовського В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Лівандовського В.В. про початок перевірки,Декларація Лівандовського В.В. на сайті НАЗК.

 

Козелець Микола Анатолійович

Заява Козельця М.А. про проведення перевірки, Повідомлення Козельця М.А. про початок перевіркиДекларація Козельця М.А. на сайті НАЗК.

 

Кривич Олександр Сергійович

Заява Кривича О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Кривича О.С. про початок перевірки, Декларація Кривича О.С. на сайті НАЗК.

 

Маліванчук Вадим Володимирович

Заява Маліванчука В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Маліванчука В.В. про початок перевіркиДекларація Маліванчука В.В. на сайті НАЗК.

 

Малімон Дмитро Олександрович

Заява Малімона Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Малімона Д.О. про початок перевіркиДекларація Малімона Д.О. на сайті НАЗК.

 

Матковський Сергій Олександрович

Заява Матковського С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Матковського С.О. про початок перевіркиДекларація Матковського С.О. на сайті НАЗК.

 

Мельник Олександр Васильович

Заява Мельника О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Мельника О.В. про початок перевіркиДекларація Мельника О.В. на сайті НАЗК.

 

Павлишин Олександр Ігорович

Заява Павлишина О.І. про проведення перевірки, Повідомлення Павлишина О.І. про початок перевіркиДекларація Павлишина О.І. на сайті НАЗК.

 

Підручний Андрій Вікторович

Заява Підручного А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Підручного А.В. про початок перевіркиДекларація Підручного А.В. на сайті НАЗК.

 

Плоскун Владислав Юрійович

Заява Плоскуна В.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Плоскуна В.Ю. про початок перевіркиДекларація Плоскуна В.Ю. на сайті НАЗК.

 

Полтавцев Владислав Вадимович

Заява Полтавцева В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Полтавцева В.В. про початок перевіркиДекларація Полтавцева В.В. на сайті НАЗК.

 

Расулзаде Мирмухаммед Габыб огли

Заява Расулзаде М.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Расулзаде М.Г. про початок перевіркиДекларація Расулзаде М.Г. на сайті НАЗК.

 

Русецький Олександр Миколайович

Заява Русецького О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Русецького О.М. про початок перевіркиДекларація Русецького О.М. на сайті НАЗК.

 

Лебедєв Микита Сергійович

Заява Лебедєва М.С. про проведення перевірки, Повідомлення Лебедєва М.С. про початок перевіркиДекларація Лебедєва М.С. на сайті НАЗК.

 

Ільницький Віктор Олександрович

Заява Ільницького В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Ільницького В.О. про початок перевіркиДекларація Ільницького В.О. на сайті НАЗК.

 

Ністор Михайло Іванович

Заява Ністора М.І. про проведення перевірки, Повідомлення Ністора М.І, про початок перевіркиДекларація Ністора М.І. на сайті НАЗК.

 

Рябий Ярослав Русланович

Заява Рябого Я.Р. про проведення перевірки, Повідомлення Рябого Я.Р. про початок перевіркиДекларація Рябого Я.Р. на сайті НАЗК.

 

Самолюк Андрій Олександрович

Заява Самолюка А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Самолюка А.О. про початок перевіркиДекларація Самолюка А.О. на сайті НАЗК.

 

Тимощук Вікторія Юріївна

Заява Тимощук В.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Тимощук В.Ю. про початок перевіркиДекларація Тимощук В.Ю. на сайті НАЗК.

 

Філіпов Руслан Анатолійович

Заява Філіпова Р.А. про проведення перевірки, Повідомлення Філіпова Р.А. про початок перевіркиДекларація Філіпова Р.А. на сайті НАЗК.

 

Хіміч Сергій Юрійович

Заява Хіміча С.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Хіміча С.Ю. про початок перевіркиДекларація Хіміча С.Ю. на сайті НАЗК.

 

Чайковський Денис В’ячеславович

Заява Чайковського Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Чайковського Д.В. про початок перевіркиДекларація Чайковського Д.В. на сайті НАЗК.

 

Шляховий Анатолій Сергійович

Заява Шляхового А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Шляхового А.С. про початок перевіркиДекларація Шляхового А.С. на сайті НАЗК.

 

Щирба Віталій Сергійович

Заява Щирби В.С. рпо проведення перевірки, Повідомлення Щирби В.С. про початок перевіркиДекларація Щирби В.С. на сайті НАЗК.

 

Сиротюк Юрій Петрович

Заява Сиротюка Ю.П. про проведення перевірки, Повідомлення Сиротюка Ю.П. про початок перевіркиДекларація Сиротюка Ю.П. на саті НАЗК.

 

Тодосійчук Олександр Володимирович

Заява Тодосійчука О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Тодосійчука О.В. про початок перевіркиДекларація Тодосійчука О.В. на сайті НАЗК.

 

Гейдт Артем Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Гейдта А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Гейдта А.О про початок перевіркиДекларація Гейдта А.О. на сайті НАЗК.

 

Дударевська Альона Анатоліївна (Перевірку пройдено)

Заява Дударевської А.А. про проведення перевірки, Повідомлення Дударевської А.А. про початок перевіркиДекларація Дударевської А.А. на сайті НАЗК.

 

Іваненко Іван Костянтинович

Заява Іваненка І.К. про проведення перевірки, Повідомлення Іваненка І.К. про початок перевіркиДекларація Іваненка І.К. на сайті НАЗК.

 

Цвєтков Ігор Володимирович

Заява Цвєткова І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Цвєткова І.В. про початок перевіркиДекларація Цвєткова І.В. на сайті НАЗК.

 

Степанюк Альона Петрівна

Заява Степанюк А.П. про проведення перевірки, Повідомлення Степанюк А.П. про початок перевіркиДекалрація Степанюк А.П. на сайті НАЗК.

 

Філенко Олександр Вікторович (Перевірку пройдено)

Заява Філенка О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Філенка О.В. про початок перевіркиДекларація Філенка О.В. на сайті НАЗК.

 

Дешко Єлизавета Ростиславівна (Перевірку пройдено)

Заява Дешко Є.Р. про проведення перевірки, Повідомлення Дешко Є.Р. про проведення перевіркиДекларація Дешко Є.Р. на сайті НАЗК.

 

Котиков Артем Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Котикова А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Котикова А.О. про початок перевіркиДекларація Котикова А.О. на сайті НАЗК.

 

Максименко Віта Іванівна

Заява Максименко В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Максименко В.І. про початок перевіркиДекларація Максименко В.І. на сайті НАЗК.

 

Бабич Олександр Сергійович

Заява Бабича О.С. про проведення перевірки, повідомлення Бабича О.С. про початок перевіркиДекларація Бабича О.С. на сайті НАЗК.

 

Василенко Євгеній Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Василенка Є.В. про проведення перевірки,  Повідомлення Василенка Є.М. про початок перевіркиДекларація Василенка Є.М. на сайті НАЗК.

 

Видашенко Андрій Вікторович (Перевірку пройдено)

Заява Видашенка А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Видашенка А.В. про початок перевіркиДекларація Видашенка А.В. на сайті НАЗК.

 

Гавриленко Олександр Анатолійович

Заява Гавриленка О.А. про проведення перевірки, Повідомлення Гавриленко О.А. про початок перевіркиДекларація Гавриленка О.А. на сайті НАЗК.

 

Грубіч Дмитро Павлович (Перевірку пройдено)

Заява Грубіча Д.П. про проведення перевірки, Повідомлення Грубіча Д.П. про початок перевіркиДекларація Грубича Д.П. на сайті НАЗК.

 

Гутиря Олександр Михайлович (Перевірку пройдено)

Заява Гутирі О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Гутирі О.М. про початок перевіркиДекларація Гутирі О.М. на сайті НАЗК.

 

Вовк Ігор Петрович (Перевірку пройдено)

Заява Вовка І.П. про проведення перевірки, Повідомлення Вовка І.П. про початок перевіркиДекларація Вовка І.П. на сайті НАЗК.

 

Гайдук Роман Васильович (Перевірку пройдено)

Заява Гайдука Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Гайдука Р.В. про початок перевірки,Декларація Гайдука Р.В. на сайті НАЗК.

 

Давиденко Дмитро Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Давиденка Д.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Давиденка Д.Ю. про початок перевіркиДекларація Давиденка Д.Ю. на сайті НАЗК.

 

Демура Станіслав Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Демури С.В. про проведення перевірки, Повідомлення Демури С.В. про початок перевіркиДекларація Демури С.В. на сайті НАЗК.

 

Довгаль Валерій Іванович (Перевірку пройдено)

Заява Довгаля В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Довгаля В.І. про початок перевіркиДекларація Довгаля В.І. на сайті НАЗК.

 

Єременко Олександр Леонідович (Перевірку пройдено)

Заява Єременка О.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Єременка О.Л. про початок перевірки,Декларація Єременко О.Л. на сайті НАЗК.

 

Коляда Олександр Євгенійович (Перевірку пройдено)

Заява Коляди О.Є. про проведення перевірки, Повідомлення Коляди О.Є. про початок перевіркиДекларація Коляди О.Є. на сайті НАЗК.

 

Красіцька Тамара Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Красіцької Т.С. про проведення перевірки, Повідомлення Красіцької Т.С. про початок перевіркиДекларація Красіцької Т.С. на сайті НАЗК.

 

Круз Юлія Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Круз Ю.С. про проведення перевірки, Повідомлення Круз Ю.С. про початок перевіркиДекларація Круз Ю.С. на сайті НАЗК.

 

Лукаш Анна Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Лукаш А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Лукаш А.М. про початок перевіркиДекларація Лукаш А.М. на сайті НАЗК.

 

Лукашук Едуард Валентинович (Перевірку пройдено)

Заява Лукашука Е.В. про проведення перевірки, Повідомлення Лукашука Е.В. про початок перевіркиДекларація Лукашука Е.В. на сайті НАЗК.

 

Мелешко Сергій Іванович (Перевірку пройдено)

Заява Мелешка С.І. про проведення перевірки, Повідомлення Мелешка С.І. про початок перевіркиДекларація Мелешка С.І. на сайті НАЗК.

 

Нетребко Євгеній Миколайович

Заява Нетребка Є.М. про проведення перевірки, Повідомлення Нетребка Є.М. про початок перевіркиДекларація Нетребка Є.М. на сайті НАЗК.

 

Сімонов Олег Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Сімонова О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Сімонова О.О. про початок перевіркиДекларація Сімонова О.О. на сайті НАЗК.

 

Халява Олег Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Халяви О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Халяви О.С. про початок перевіркиДекларація Халяви О.С. на сайті НАЗК.

 

Черницький Юрій Анатолійович

Заява Черницького Ю.А. про проведення перевірки, Повідомлення Черницького Ю.А. про початок перевіркиДекларація Черницького Ю.А. на сайті НАЗК.

 

Марченко Андрій Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Марченка А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Марченка А.С. про початок перевіркиДекларація Марченка А.С. на сайті НАЗК.

 

Олєйніков Олексій Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Олєнікова О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Олєйнікова О.В. про початок перевіркиДекларація олєнікова О.В. на сайті НАЗК.

 

Сторчак Едуард Станіславович

Заява Сторчака Е.С. про проведення перевірки, Повідомлення Сторчака Е.С. про початок перевіркиДекларація Е.С. на сайті НАЗК.

 

Терегеря Наталія Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Терегері Н.М. про проведення перевірки, Повідомлення Терегері Н.М. про початок перевіркиДекларація Терегері Н.М. на сайті НАЗК.

 

Однороб Дмитро Євгенович

Заява Однороба Д.Є. про провдення перевірки, Повідомлення Однороба Д.Є. про початок перевіркиДекларація Однороба Д.Є. на сайті НАЗК.

 

Шевченко Валерій Григорович (Перевірку пройдено)

Заява Шевченка В.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Шевченка В.Г. про початок перевіркиДекларація Шевченка В.Г. на сайті НАЗК.

 

Максюта Аліна Русланівна 

Заява Максюти А.Р. про проведення перевірки, Повідомлення Максюти А.Р. про початок перевіркиДекларація Максюти А.Р. на сайті НАЗК.

 

Соколович Василина Василівна

Заява Соколович В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Соколович В.В. про початок перевіркиДекларація Соколович В.В. на сайті НАЗК.

 

Цой Валерія Віталіївна

Заява Цой В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Цой В.В. про початок перевіркиДекларація Цой В.В. на сайті НАЗК.

 

Аванесян Левон Нельсонович (Перевірку пройдено)

Заява Аванесяна Л.Н. про проведення перевірки, Повідомлення Аванесяна Л.Н. про початок перевіркиДекларація Аванесяна Л.Н. на сайті НАЗК.

 

Адаменко Артем Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Адаменка А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Адаменка А.В. про початок перевіркиДекларація Адаменка А.В. на сайті НАЗК.

 

Баклагіна Римма Георгіївна (Перевірку пройдено)

Заява Баклагіної Р.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Баклагіної Р.Г. про початок перевірки,Декларація Баклагіної Р.Г. на сайті НАЗК.

 

Багацький Владислав Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Багацького В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Багацького В.В. про початок перевірки,Декларація Багацького В.В. на сайті НАЗК.

 

Багацький В’ячеслав Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Багацького В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Багацького В.В. про початок перевіркиДекларація Багацького В.В. на сайті НАЗК.

 

Барамикін Станіслав Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Барамикіна С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Барамикіна С.О. про початок перевіркиДекларація Барамикіна С.О. на сайті НАЗК.

 

Безрук Денис Юзефович (Перевірку пройдено)

Заява Безрука Д.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Безрука Д.Ю. про початок перевірки,Декларація Безрука Д.Ю. на сайті НАЗК.

 

Березан Альона Вікторівна (Перевірку пройдено)

Заява ч.1 і ч.2 Березан А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Березан А.В. про початок перевіркиДекларація Березан А.В. на сайті НАЗК.

 

Білозуб Руслан Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Білозуба Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Білозуба Р.В. про початок перевіркиДекларація Білозуба Р.В. на сатйі НАЗК.

 

Бондаренко Ростислав Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Бондаренка Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Бондаренка Р.О. про початок перевіркиДекларація Бондаренка Р.О. на сайті НАЗК.

 

Брежнєв Михайло Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Брежнєва М.М. про проведення перевірки, Повідомлення Брежнєва М.М. про початок перевірки,Декларація Брежнєва М.М. на сайті НАЗК.

 

Вакуленко Дмитро Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Вакуленка Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Вакуленка Д.О. про початок перевіркиДекларація Вакуленка Д.О. на сайті НАЗК.

 

Васильєв Артем Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Васильєва А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Васильєва А.О. про початок перевірки,Декларація Васильєва А.О. на сайті НАЗК.

 

Велика Єлизавета Ігорівна (Перевірку пройдено)

Заява Великої Є.І. про проведення перевірки, Повідомлення Великої Є.І. про початок перевірки,Декларація Великої Є.І. на сайті НАЗК.

 

Віслогузов Руслан Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Віслогузова Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Віслогузова Р.О. про початок перевіркиДекларація Віслогузова Р.О. на сайті НАЗК.

 

Внукова Наталія Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Внукової Н.О. про проведення перевірки, Повідомлення Внукової Н.О. про початок перевіркиДекларація Внукової Н.О. на сайті НАЗК.

 

Волкова-Дерюга Ірина Василівна (Перевірку пройдено)

Заява Волкової-Дерюги І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Волкової-Дерюги про початок перевіркиДекларація Волкової-Дерюги на сайті НАЗК.

 

Галко Вікторія Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Галко В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Галко В.О. про початок перевіркиДекларація Галко В.О. на сайті НАЗК.

 

Гончар В’ячеслав Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Гончара В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Гончара В.О. про початок перевіркиДекларація Гончара В.О. на сайті НАЗК.

 

Горбатко Євген Михайлович (Перевірку пройдено)

Заява Горбатка Є.М. про проведення перевірки, Повідомлення Горбатка Є.М. про початок перевіркиДекларація Горбатка Є.М. на сайті НАЗК.

 

Горянський Олександр Сергійович  (Перевірку пройдено)

Заява Горянського О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Горянського О.С. про початок перевіркиДекларація Горянського О.С. на сайті НАЗК.

 

Гришин Дмитро Володимирович  (Перевірку пройдено)

Заява Гришина Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Гришина Д.В. про початок перевірки,Декларація Гришина Д.В. на сайті НАЗК.

 

Грек Іван Олександрович  (Перевірку пройдено)

Заява Грека І.О. про початок перевірки, Повідомлення Грека І.О. про початок перевіркиДекларація Грека І.О. на сайті НАЗК.

 

Дерев’янченко Ірина Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Дерев’янченко І.М. про проведення перевірки, Повідомлення Дерев’янченко І.М. про початок перевіркиДекларація Дерев’янченко І.М. на сайті НАЗК.

 

Детюк Олена Василівна (Перевірку пройдено)

Заява Детюк О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Детюк О.В. про початок перевіркиДекларація Детюк О.В. на сайті НАЗК.

 

Дружиніна Дар’я Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Дружиніної Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Дружиніної Д.О. про початок перевіркиДекларація Дружиніної Д.О. на сайті НАЗК.

 

Дудник Віктор Олексійович (Перевірку пройдено)

Заява Дудника В.О. про проведення перевірки, Повідомлення Дудника В.О. про початок перевіркиДекларація Дудника В.О. на сайті НАЗК.

 

Євсейчик Дмитро Віталійович (Перевірку пройдено)

Заява Євсейчика Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Євсейчика Д.В. про початок перевіркиДекларація Євсейчика Д.В. на сайті НАЗК.

 

Жуков Олег Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Жукова О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Жукова О.О. про початок перевіркиДекларація Жукова О.О. на сайті НАЗК.

 

Зінченко Карина Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Зінченко К.О. про проведення перевірки, Повідомлення Зінченко К.О. про початок перевіркиДекларація Зінченко К.О. на сайті НАЗК.

 

Іщенко Ольга Іванівна (Перевірку пройдено)

Заява Іщенко О.І. про проведення перевірки, Повідомлення Іщенко О.І. про початок перевіркиДекларація Іщенко О.І. на сайті НАЗК.

 

Карманов Вячеслав Станіславович (Перевірку пройдено)

Заява Карманова В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Карманова В.С, про початок перевіркиДекларація Карманова В.С. на сайті НАЗК.

 

Кириленко Марк Васильович (Перевірку пройдено)

Заява Кириленка М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кириленка М.В. про початок перевіркиДекларація Кириленка М.В. на сайті НАЗК.

 

Кнерцер Антон Михайлович (Перевірку пройдено)

Заява Кнерцера А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Кнерцера А.М. про початок перевіркиДекларація кнерцера А.М. на сайті НАЗК.

 

Коливанов Віталій Андрійович (Перевірку пройдено)

Заява Коливанова В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Коливанова А.М. про початок перевірки,Декларація Коливанова В.А. на сайті НАЗК.

 

Король Костянтин Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Короля К.С. про проведення перевірки, Повідомлення Короля К.С. про початок перевіркиДекларація Короля К.С. на сайті НАЗК.

 

Корольова Анастасія Станіславівна (Перевірку пройдено)

Заява Корольової А.С. про проведення перевірки, Повідомлення Корольової А.С. про початок перевіркиДекларація Корольвої А.С. на сайті НАЗК.

 

Косічкін Артур Олексійович (Перевірку пройдено)

Заява Косічкіна А.О. про проведення перевірки, Повідомлення Косічкіна А.О. про початок перевіркиДекларація Косічкіна А.О. на сайті НАЗК.

 

Кочура Ілля Валерійович (Перевірку пройдено)

Заява Кочури І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кочури І.В. про проведення перевіркиДекларація Кочури І.В. на сайті НАЗК.

 

Кулик Наталія Юріївна (Перевірку пройдено)

Заява Кулик Н.Ю. пропроведення перевірки, Повідомлення Кулик Н.Ю. про початок перевіркиДекларація Кулик Н.Ю. на сайті НАЗК.

 

Куліш Поліна Вячеславівна (Перевірку пройдено)

Заява Куліш П.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кушліш П.В. про початок перевірки,Декларація Куліш П.В. на сайті НАЗК.

 

Климик Ярослав Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Климика Я.О. про проведення перевірки, Повідомлення Климика Я.О. про початок перевірки,Декларація Климика Я.О. на сайті НАЗК.

 

Кравченко Богдан Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Кравченка Б.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Кравченка Б.Ю. про початок перевіркиДекларація Кравченка Б.Ю. на сайті НАЗК.

 

Курінний Іван Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Курінного І.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Курінного І.Ю. про початок перевіркиДекларація Курінного І.Ю. на сайті НАЗК.

 

Лавров Дмитро Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Лаврова Д.М. про проведення перевірки, Повідомлення Лаврова Д.М. про початок перевірки,Декларація Лаврова Д.М. на сайті НАЗК.

 

Лисаков Дмитро Олександрович (Перевырку пройдено)

Заява Лисакова Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Лисакова Д.О. про початок перевіркиДекларація Лисакова Д.О. на сайті НАЗК.

 

Літвяков Микола Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Літвякова М.О. про проведення перевірки, Повідомлення Літвякова М.О. про початок перевірки,Декларація Літвякова М.О. на сайті НАЗК.

 

Лоза Альона Володимирівна (Перевірку пройдено)

Заява Лози А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Лози А.В. про початок перевірки,Декларація Лози А.В. на сайті НАЗК.

 

Сергєєва Ганна Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Сергєєвої Г.М. про проведення перевірки, Повідомлення Сергєєвої Г.М. про початок перевіркиДекларація Сергєєвої Г.М. на сайті НАЗК.

 

Маляренко Роман Олексійович (Перевірку пройдено)

Заява Маляренка Р.О. про проведення перевірки, Повідомлення Маляренка Р.О. про початок перевіркиДекларація Маляренка Р.О. на сайті НАЗК.

 

Маркозіа Георгій Мерабович (Перевірку пройдено)

Заява Маркозіа Г.М. про проведення перевірки, Повідомлення Маркозіа Г.М. про початок перевіркиДекларація Маркозіа Г.М. на сайті НАЗК.

 

Мартич Максим Ярославович (Перевірку пройдено)

Заява Мартича М.Я. про проведення перевірки, Повідомлення Мартича М.Я. про проведення перевіркиДекларація Мартича М.Я. на сайті НАЗК.

 

Молодченко Аліса Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Молодченко А.О.про проведення перевірки, Повідомлення Молодченко А.О. про початок перевірки,Декларація Молодченко А.О. на сайті НАЗК.

 

Муковоз Олексій Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Муковоза О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Муковоза О.О. про початок перевіркиДекларація Муковоза О.О. на сайті НАЗК.

 

Натальченко Костянтин Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Натальченка К.М. про проведення перевірки, Повідомлення Натальченка К.М. про початок перевіркиДекларація Натальченка К.М. на сайті НАЗК.

 

Наумов Ігор Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Наумова І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Наумова І.В. про початок перевіркиДекларація Наумова І.В. на сайті НАЗК.

 

Никифоров Владислав Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Никифорова В.О.  про проведення перевірки, Повідомлення Никифорова В.О. про початок перевірки,Декларація Никифорова В.О. на сайті НАЗК.

 

Олійник Вадим Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Олійника В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Олійника В.С. про початок перевіркиДекларація Олійника В.С. на сайті НАЗК.

 

Орленко Сергій Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Олійника В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Олійника В.С. про початок перевіркиДекларація Орленка С.В. на сайті НАЗК.

 

Пилипенко Поліна Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Пилипенко П.С. про проведення перевірки,Повідомлення Пилипенко П.С. про початок перевірки,Декларація Пилипенко П.С. на сайті НАЗК.

 

Погребняк Євгенія Володимирівна (Перевірку пройдено)

Заява Погребняк Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Погребняк Є.В. про початок перевірки,Декларація Погребняк Є.В. на сайті НАЗК.

 

Попченко Іван Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Попченка І.С. про проведення перевірки, Повідомлення Попченка І.С. про початок перевірки,Декларація Попченка І.С. на сайті НАЗК.

 

Репенко Ірина Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Репенко І.С. про проведення перевірки, Повідомлення Репенко І.С. про початок перевіркиДекларація Репенко І.С. на сайті НАЗК.

 

Рожков Максим Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Рожкова М.С. про проведення перевірки, Повідомлення Рожкова М.С. про початок перевіркиДекларація Рожкова М.С. на сайті НАЗК.

 

Рубець Ольга Володимирівна (Перевірку пройдено)

Заява Рубець О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Рубець О.В. про початок перевіркиДекларація Рубець О.В. на сайті НАЗК.

 

Свєженцев Кирило Андрійович (Перевірку пройдено)

Заява Свєженцева К.А. про проведення перевірки, Повідомлення Свєженцева К.А. про початок перевіркиДекларація Свєженцева К.А. на сайті НАЗК.

 

Сімаковська Анна Дмитрівна (Перевірку пройдено)

Заява Сімаковської А.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Сімаковської А.Д. про початок перевіркиДекларація Сімаковської А.Д. на сайті НАЗК.

 

Сіплівенко Андрій Володимирович  (Перевірку пройдено)

Заява Сіплівенка А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сіплівенка А.В. про початок перевіркиДекларація Сіплівенка А.В. на сайті НАЗК.

 

Скворцов Денис Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Скворцова Д.С. про проведення перевірки, Повідомлення Скворцова Д.С. про початок перевіркиДекларація Скворцова Д.С. на сайті НАЗК.

 

Сливка Микола Васильович (Перевірку пройдено)

Заява Сливки М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сливки М.В. про початок перевіркиДекларація Сливки М.В. на сайті НАЗК.

 

Соцький Володимир Володимирович  (Перевірку пройдено)

Заява Соцького В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Соцького В.В. про початок перевіркиДекларація Соцького В.В. на сайті НАЗК.

 

Стефанишина Лілія Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Стефанишиної Л.О. про проведення перевірки, Повідомлення Стефанишиної Л.О. про початок перевіркиДекларація Стефанишиної Л.О. на сайті НАЗК.

 

Соін Дмитро Володимирович (Перевірку пройдено)

Заява Соіна Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Соіна Д.В. про початок перевіркиДекларація Соіна Д.В. на сайті НАЗК.

 

Супрун Артем Вадимович (Перевірку пройдено)

Заява Супруна А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Супруна А.В. про початок перевірки,Декларація Супруна А.В. на сайті НАЗК.

 

Соколов Олександр Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Соколова О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Соколова О.О. про початок перевіркиДекларація Соколова О.О. на сайті НАЗК.

 

Терехов Андрій Борисович (Перевірку пройдено)

Заява Терехова А.Б. про проведення перевірки, Повідомлення Терехова А.Б. про початок перевіркиДекларація Терехова А.Б. на сайті НАЗК.

 

Терещенко Руслан Васильович (Перевірку пройдено)

Заява Терещенка Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Терещенка Р.В. про початок перевіркиДекларація Терещенка Р.В. на сайті НАЗК.

 

Тарасова Аліна Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Тарасової А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Тарасової А.М. про початок перевіркиДекларація Тарасової А.М. на сайті НАЗК.

 

Уситенко Едуард Олегович (Перевірку пройдено)

Заява Уситенка Е.О. про проведення перевірки, Повідомлення Уситенка Е.О. про початок перевіркиДекларація Уситенка Е.О. на сайті НАЗК.

 

Федонюк Владислав Ігорович (Перевірку пройдено)

Заява Федонюка В.І. про проведення перевірки, Повідомлення Федонюка В.І. про початок перевірки,Декларація Федонюка В.І. на сайті НАЗК.

 

Федоров Сергій Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Федорова С.С. про проведення перевірки, Повідомлення Федорова С.С. про початок перевіркиДекларація Федорова С.С. на сайті НАЗК.

 

Федьорко Наталія Олександрівна  (Перевірку пройдено)

Заява Федьорко Н.О. про проведення перевірки, Повідомлення Федьорко Н.О. про початок перевіркиДекларація Федьорко Н.О. на сайті НАЗК.

 

Філоненко Володимир Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Філоненко В.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Філоненка В.Ю. про початок перевірки,Декларація Філоненка В.Ю. на сайті НАЗК.

 

Фурманов Павло Віталійович (Перевірку пройдено)

Заява Фурманова П.В. про проведення перевірки, Повідомлення Фурманова П.В. про початок перевіркиДекларація Фурманова П.В. на сайті НАЗК.

 

Хромий Сергій Павлович (Перевірку пройдено)

Заява Хромого С.П. про проведення перевірки, Повідомлення Хромого С.П. про початок перевіркиДекларація Хромого С.П. на сайті НАЗК.

 

Хлобистов Владислав Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Хлобистова В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Хлобистова В.С. про початок перевіркиДекларація Хлобистова В.С. на сайті НАЗК.

 

Чередник Юрій Валерійович (Перевірку пройдено)

Заява Чередника Ю.В. про проведення перевірки, Повідомлення Чередника Ю.В. про початок перевіркиДекларація Чередника Ю.В. на сайті НАЗК.

 

Чернятін Євгеній Дмитрович (Перевірку пройдено)

Заява Чернятіна Є.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Чернятіна Є.Д. про початок перевіркиДекларація Чернятіна Є.Д. на сайті НАЗК.

 

Чумаченко Дмитро Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Чумаченка Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Чумаченка Д.О. про початок перевіркиДекларація Чумаченка Д.О. на сайті НАЗК.

 

Чуйко Антон Вячеславович (Перевірку пройдено)

Заява Чуйка А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Чуйка А.В. про початок перевіркиДекларація Чуйка А.В. на сайті НАЗК.

 

Шаульська Ганна Сергіївна (Перевірку пройдено)

Заява Шаульської Г.С. про проведення перевірки, Повідомлення Шаульської Г.С. про початок перевіркиДекларація Шаульської Г.С. на сайті НАЗК.

 

Шпиця Олексій Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Шпиці О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Шпиці О.М. про початок перевіркиДекларація Шпиці О.М. на сайті НАЗК.

 

Щербаков Олександр Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Щербакова О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Щербакова О.О. про початок перевіркиДекларація Щербакова О.О. на сайті НАЗК.

 

Щербина Анастасія Олександрівна (Перевірку пройдено)

Заява Щербини А.О. про проведення перевірки, Повідомлення А.О. про початок перевіркиДекларація Щербини А.О. на сайті НАЗК.

 

Щитова Вікторія Василівна (Перевірку пройдено)

Заява Щитової В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Щитової В.В. про початок перевіркиДекларація Щитової В.В. на сайті НАЗК.

 

Юнусов Ігор Інсафович (Перевірку пройдено)

Заява Юнусова І.І. про проведення перевірки, Повідомлення Юнусова І.І. про початок перевірки,Декларація Юнусова І.І. на сайті НАЗК.

 

Гаранжа Олег Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Гаранжи О.О. про проведення перевірки, Повідомлення Гаранжи О.О. про початок перевіркиДекларація Гаранжи О.О. на сайті НАЗК.

 

Гордейчик Ганна Андріївна (Перевірку пройдено)

Заява Гордейчик Г.А. про проведення перевірки, Повідомлення Гордейчик Г.А. про початок перевіркиДекларація Гордейчик Г.А. на сайті НАЗК.

 

Мандра Ігор Володимирович

Заява Мандри І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Мандри І.В. про початок перевірки,Декларація Мандри І.В. на сайті НАЗК.

 

Артемчук Ілона Геннадіївна

Заява Артемчук І.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Артемчук І.Г. про початок перевіркиДекларація Артемчук І.Г. на сайті НАЗК.

 

Бавицький Олександр Володимирович

Заява Бавицького О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Бавицького О.В. про початок перевіркиДекларація Бавицького О.В. на сайті НАЗК.

 

Башли Микола Дмитрович

Заява Башли М.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Башли М.Д. про початок перевіркиДекларація Башли М.Д. на сайті НАЗК.

 

Бобок Маріанна Іванівна

Заява Бобок М.І. про проведення перевірки, Повідомлення Бобок М.І. про початок перевіркиДекларація Бобок М.І. на сайті НАЗК.

 

Лопатинський Олексій Ігорович

Заява Лопатинського О.І. про проведення перевірки, Повідомлення Лопатинського О.І. про початок перевіркиДекларація Лопатинського О.І. на сайті НАЗК.

 

Гнатюк Володимир Дмитрович

Заява Гнатюка В.Д. про проведення перевірки, Повідомлення Гнатюк В.Д. про початок перевіркиДекларація Гнатюка В.Д. на сайті НАЗК.

 

Гуров Євген Валентинович

Заява Гурова Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Гурова Є.В. про початок перевіркиДекларація Гурова Є.В. на сайті НАЗК.

 

Дєрмєнжи Лілія Петрівна

Заява Дєрмєнжи Л.П. пр проведення перевірки, Повідомлення Дєрмєнжи Л.П. про початок перевіркиДекларація Дєрмєнжи Л.П. на сайті НАЗК.

 

Малін Микола Захарійович

Заява Маліна М.З. про проведення перевірки, Повідомлення Маліна М.З. про початок перевіркиДекларація Маліна М.З. на сайті НАЗК.

 

Резнік Олексій Васильович

Заява Резніка О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Резніка О.В. про початок перевірки, Декларація Резніка О.В. на сайті НАЗК.

 

Горюнов Денис Олександрович

Заява Горюнова Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Горюнова Д.О. про початок перевіркиДекларація Горюнова Д.О. на сайті НАЗК.

 

Сєрокуров Євген Віталійович

Заява Сэрокурова Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сєрокурова Є.В. про початок перевіркиДекларація Сєрокурова Є.В. на сайті НАЗК.

 

Шарейчук В’ячеслав Григорович (Перевірку пройдено)

Заява Шарейчука В.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Шарейчука В.Г. про початок перевіркиДекларація Шарейчука В.Г. на сайт НАЗК.

 

Попов Олександр Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Попова О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Попова О.С. про початок перевіркиДекларація Попова О.С.

 

Волоха Євгеній Юрійович (Перевірку пройдено)

Заява Волохи Є.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Волохи Є.Ю. про початок перевіркиДекларація Волохи Є.Ю. на сайті НАЗК.

 

Ковальчук Сергій Васильович

Заява Ковальчука С.В. про проведення перевірки, Повідомлення Ковальчука С.В. про початок перевіркиДекларація Ковальчука С.В. на сайті НАЗК.

 

Шудра Олександр Миколайович

Заява Шудри О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Шудри О.М. про початок перевірки,Декларація Шудри О.М. на сайті НАЗК.

 

Чабан Вадим Георгійович

Заява Чабана В.Г. про проведення перевірки, Повідомлення Чабана В.Г. про початок перевіркиДекларація Чабана В.Г. на сайті НАЗК.

 

Кудрик Павло Васильович

Заява Кудрика П.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кудрика П.В. про початок перевіркиДекларація Кудрика П.В. на сайті НАЗК.

 

Кречко Євгеній Володимирович

Заява Кречка Є.В. про проведення перевірки, Повідомлення Кречка Є.В. про початок перевіркиДекларація Кречка Є.В. на сайті НАЗК.

 

Кияшко Владислав Андрійович 

Заява Кияшка В.А. про проведення перевірки, Повідомлення Кияшка В.А. про початок перевіркиДекларація Кияшка В.А. на сайті НАЗК.

 

Мамедов Захід Асхаб огли

Заява Мамедова Західа Асхаб огли про проведення перевірки, Повідомлення Мамедова Західа Асхаб огли про початок перевіркиДекларація Мамедова Західа Асхаб огли на сайті НАЗК.

 

Миць Роман Юрійович

Заява Миця Р.Ю. про проведення перевірки, Повідомлення Миця Р.Ю. про початок перевірки,Декларація Миця Р.Ю. на сайті НАЗК.

 

Назарчук Володимир Михайлович 

Заява Назарчука В.М. про проведення перевірки, Повідомлення Назарчука В.М. про початок перевіркиДекларація Назарчука В.М. на сайті НАЗК.

 

Рудаєв Микола Сергійович 

Заява Рудаєва М.С. про проведення перевірки, Повідомлення Рудаєва М.С. про початок перевіркиДекларація Рудаєва М.С. на сайті НАЗК.

 

Мельник Оксана Сергіївна

Заява Мельник О.С. про проведення перевірки, Повідомлення Мельник О.С. про початок перевіркиДекларація Мельник О.С. на сайті НАЗК.

 

Пискалова Наталія Михайлівна

Заява Пискалової Н.М. про проведення перевірки, Повідомлення Пискалової Н.М. про початок перевіркиДекларація Пискалової Н.М. на сайті НАЗК.

 

Шевчук Назар Сергійович

Заява Шевчука Н.С. про проведення перевірки, Повідомлення Шевчука Н.С. про початок перевіркиДекларація Шевчука Н.С. на сайті НАЗК.

 

Якута Сергій Миколайович

Заява Якути С.М. про проведення перевірки, Повідомлення Якути С.М. про початок перевіркиДекларація Якути С.М. на сайті НАЗК.

 

Аландаренко Сергій Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Аландаренка С.О. про проведення перевірки, Повідомлення Аландаренка С.О. про почтаок перевіркиДекларація Аландаренка С.О. на сайті НАЗК.

 

Ганжа Віктор Сергійович (Перевірку пройдено)

Заява Ганжи В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Ганжи В.С. про початок перевіркиДекларація Ганжи В.С. на сайті НАЗК.

 

Гордійчук Сергій Іванович (Перевірку пройдено)

Заява Гордійчука С.І. про проведення перевірки, Повідомлення Гордійчука С.І. про початок перевіркиДекларація Гордійчука С.І. на сайті НАЗК.

 

Ковтун Олександра Костянтинівна (Перевірку пройдено)

Заява Ковтун О.К. про проведення перевірки, Повідомлення Ковтун О.К. про початок перевірки, Декларація Ковтун О.К. на сайті НАЗК.

 

Лутченко Павло Станіславович (Перевірку пройдено)

Заява Лутченка П.С. про проведення перевірки, Повідомлення Лутченка П.С. про початок перевіркиДекларація Лутченка П.С. на сайті НАЗК.

 

Мала Аліна Миколаївна (Перевірку пройдено)

Заява Малої А.М. про проведення перевірки, Повідомлення Малої А.М. про початок перевіркиДекларація Малої А.М. на сайті НАЗК.

 

Меняйло Микита Валерійович (Перевірку пройдено)

Заява Меняйла М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Меняйла М.В. про початок перевіркиДекларація Меняйла М.В. на сайті НАЗК.

 

Ніфдалієва Ельміназ Магамедівна (Перевірку пройдено)

Заява Ніфдалієвої Е.М. про проведення перевірки, Повідомлення Ніфдалієвої Е.М. про початок перевірки,Декларація Ніфдалієвої Е.М. на сайті НАЗК.

 

Орищенко Євгеній Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Орищенка Є.М. про проведення перевірки, Повідомлення Орищенка Є.М. про початок перевіркиДекларація Орищенка Є.М. на сайті НАЗК.

 

Терещенко Аліна Леонідівна (Перевірку пройдено)

Заява Терещенко А.Л. про проведення перевірки, Повідомлення Терещенко А.Л. про початок перевіркиДекларація Терещенко А.Л. на сайті НАЗК.

 

Чуйко Олександр Миколайович (Перевірку пройдено)

Заява Чуйка О.М. про проведення перевірки, Повідомлення Чуйка О.М. про початок перевіркиДекларація Чуйка О.М. на сайті НАЗК.

 

Польгуй Дарина Віталіївна (Перевірку пройдено)

Заява Польгуй Д.В. про проведення перевірки, Повідомлення Польгуй Д.В. про початок перевіркиДекларація Польгуй Д.В.на сайті НАЗК.

 

Саверський Дмитро Олександрович (Перевірку пройдено)

Заява Саверського Д.О. про проведення перевірки, Повідомлення Саверського Д.О. про початок перевіркиДекларація Саверського Д.О. на сайтіі НАЗК.

 

Федосенко Ігор Вікторович (Перевірку пройдено)

Заява Федосенка І.В. про проведення перевірки, Повідомлення Федосенка І.В. про початок перевіркиДекларація Федосенка І.В. на сайті НАЗК.

 

Вовк Павло Павлович

Заява Вовка П.П. про проведення перевірки, Повідомлення Вовка П.П. про початок перевіркиДекларація Вовка П.П. на сайті НАЗК.

 

Гулий Вадим Сергійович

Заява Гулого В.С. про проведення перевірки, Повідомлення Гулого В.С. про початок перевіркиДекларація Гулого В.С. на сайті НАЗК.

 

Бойко Микола Васильович

Заява Бойка М.В. про проведення перевірки, Повідомлення Бойка М.В. про початок перевіркиДекларація Бойка М.В. на сайті НАЗК.

 

Тарасюк Інна Анатоліївна

Заява Тарасюк І.А. про проведення перевірки, Повідомлення Тарасюк І.А. про початок перевіркиДекларація Тарасюк І.А. на сайті НАЗК.

 

Тучемський Андрій Валентинович

Заява Тучемського А.В. про проведення перевірки, Повідомлення Тучемського А.В. про початок перевіркиДекларація Тучемського А.В. на сайті НАЗК.

 

Теребейчик Роман Васильович

Заява Теребейчика Р.В. про проведення перевірки, Повідомлення Теребейчика Р.В. про початок перевіркиДекларація Теребейчика Р.В. на сайті НАЗК.

 

Домальчук Ліліана Вікторівна

Заява Домальчук Л.В. про проведення перевірки, Повідомлення Домальчук Л.В. про початок перевіркиДекларація Домальчук Л.В. на сайті НАЗК.

 

Сорочук Олексій Володимирович

Заява Сорочука О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сорочука О.В. про початок перевіркиДекларація Сорочука О.В. на сайті НАЗК.

 

Коваль Віктор Володимирович

Заява Коваля В.В. про проведення перевірки, Повідомлення Коваля В.В. про початок перевіркиДекларація Коваля В.В. на сайті НАЗК.

 

Сандюк Олена Володимирівна

Заява Сандюк О.В. про проведення перевірки, Повідомлення Сандюк О.В. про початок перевіркиДекларація Сандюк О.В. на сайті НАЗК.

 

Штаба Маким Ігоревич

Заява Штаби М.І. про проведення перевірки, Повідомлення Штаби М.І. про початок перевіркиДекларація Штаби М.І. на сайті НАЗК.

 

 

 

 

ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ

У разі виявлення випадків, що містять ознаки корупційних діянь, просимо повідомляти за номером гарячої лінії (044) 287-82-82 та за електронною поштою [email protected] або [email protected]