Вас вітає Академія патрульної поліції!

ЩО ТАКЕ АКАДЕМІЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ Це — Державна установа Національної поліції України, що забезпечує первинну професійну підготовку поліцейських, яких вперше прийнято на службу до поліції, підвищення кваліфікації, а також окремі форми службової підготовки патрульних поліцейських.

Саме як відповідь на сучасні потреби і запити суспільства щодо якісної професійної підготовки поліцейських, на хвилі реформування системи внутрішніх справ, 5 липня 2017 року відповідно до Наказу Національної поліції України була створена Державна установа «Академія патрульної поліції». Головне завдання Академії — це забезпечення організації первинної професійної підготовки згідно з передовими українськими та міжнародними стандартами.

Основна мета Академії патрульної поліції: навчити, підготувати, виховати поліцейського нової генерації як людину та особистість, яка реалізує у своїй діяльності три головні принципи: «Чесність», «Професіоналізм», «Самовідданість», діє згідно з Законом, керуючись здоровим глуздом і реалізуючи завдання поліцейського менеджменту. В Академії патрульної поліції готують нове покоління поліцейських, враховуючи основні концепти Стратегії Міністерства внутрішніх справ України – 2020, а саме такі три основні напрями реформування: «Твоя безпека», «Твій захист», «Твій сервіс».

Державна установа «Академія патрульної поліції» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», Положення про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції, затвердженого наказом МВС України від 16.02.2016 № 105, Положення про Державну установу «Академія патрульної поліції», затвердженого наказом Національної поліції України від 05.07.2017 № 691 (у редакції наказу Національної поліції України від 05.10.2017 № 1040) та інших актів чинного законодавства.

ТРИВАЛІСТЬ ПІДГОТОВКИ
80 навчальних днів. Підготовка складає 5 робочих днів щотижнево.

НАВЧАЛЬНІ ПРЕДМЕТИ, ЩО ВИВЧАЮТЬСЯ СЛУХАЧАМИ
До навчального плану Академії входить 35 предметів, серед яких: тактична підготовка, вогнева підготовка, етика, ефективна комунікація, стресостійкість, адміністративна відповідальність, основи кримінального права та багато інших. Особлива увага звертається на захист життя і здоров’я поліцейського, оформлення документації. Також нині ми єдині в Україні, хто навчає майбутніх патрульних поліцейських безпечному керуванню автомобілем. Процес підготовки проходить у сучасних навчальних аудиторіях, оснащених необхідним обладнанням та матеріалами. Навчання відбувається також у тирі, спортзалі, на автодромі.

ДЕНЬ СЛУХАЧА
Розпочинається о 06:20 з фізичної зарядки. Далі душ, сніданок, ранкове шикування та початок занять, що триває до обіду. Після обідньої перерви — другий блок навчальних предметів. По завершенню — спортивні змагання, патріотичні та виховні зустрічі, консультації викладачів. Завершується день слухача вечірнім шикуванням та вечерею о 18:30, після чого слухачі мають вільний час для відпочинку та самопідготовки.

ПРОЖИВАННЯ І ХАРЧУВАННЯ
Слухачам Академії патрульної поліції надається можливість харчуватись у їдальні та проживати у гуртожитках Національної Академії внутрішніх справ (НАВС), розташованих на вулиці Народного Ополчення, 9. Проживання платне, вартість — близько 607 грн на місяць. Чоловіки й жінки проживають у гуртожитках на різних поверхах. Харчування триразове — близько 90 грн на день.

НАВЧАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ АКАДЕМІЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
Слухачі навчаються за матеріалами, підготовленими викладачами Академії. Також до послуг наших слухачів Правила дорожнього руху, різноманітні коментарі до законодавства, довідники. Навчальні матеріали містять теоретичну та практичну складову, аудіовізуальний контент.

ТРАДИЦІЇ
За досить нетривалий час існування Академії патрульної поліції ми вже започаткували ряд традицій, що у незмінному вигляді передаватимуться від одних курсів слухачів до інших. Наприклад: упродовж першого тижня підготовки кожна група обирає командира групи, заступника командира, «голос» групи та обирає девіз групи. Також в Академії є: відзнаки для відмінників навчання; щоденний ранковий огляд та виконання Державного Гімну України особовим складом Академії; традиція іспиту для отримання шеврона Академії патрульної поліції.

ПІД ЧАС ПРИБУТТЯ ДО АКАДЕМІЇ СЛУХАЧ ПОВИНЕН МАТИ ПРИ СОБІ:
– направлення на первинну професійну підготовку
– паспорт
– засоби особистої гігієни
– комплект натільної білизни та комплект повсякденного одягу, сезонне взуття, взуття для душу. Протягом перших 2 тижнів первинної професійної підготовки в Академії патрульної поліції форменним одягом для слухачів слугують їхні футболки, штани і взуття — цей одяг обов’язково має бути чорного кольору.
– спортивний одяг та взуття за сезоном
– особисті ліки
– кошти для оплати проживання і харчування
– зошити та письмове приладдя

ЯК ДІСТАТИСЬ ДО АКАДЕМІЇ
Від Центрального залізничного вокзалу: Маршрутне таксі №198 до зупинки «вул. Солом’янська» — пересадка на тролейбус № 40 чи 40-к до зупинки «Вулиця Вінницька».
Від залізничного вокзалу «Південний»: Маршрутне таксі № 401 до зупинки «вул. Солом’янська» — пересадка на тролейбус № 40 чи 40-к до зупинки «Вулиця Вінницька».
Від центрального автовокзалу: Маршрутне таксі (автобус) № 220 до зупинки «Вулиця Вінницька».
Універсальний маршрут: До станції метро «Палац спорту» — пересадка на тролейбус № 40 до зупинки «Вулиця Вінницька».

Читайте також