Стартував новий проект взаємодії патрульної поліції з суспільством — Сommunity policing

13 квітня, у середу, запустили проект патрульної поліції України Сommunity policing — новий підхід до роботи патрульної поліції з громадськістю. Презентація відбулась у медіа-центрі Департаменту патрульної поліції.

PM767image003

Завдяки новій моделі спілкування із суспільством, спрямовану на сервіс і допомогу, патрульні вирішуватимуть локальні проблеми, а головне — запобігатимуть їм. Таку співпрацю здійснюватимуть з усіма групами громадян і її вже почали зі шкіл.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе розповіла: “Ми почали діалог з нашим новим поколінням. Школярі — це покоління майбутніх поліцейських, політиків, шкільних директорів, які будуть представляти владу. Вони повинні дуже чітко розуміти, що являє собою нова поліція, яким є діалог між суспільством і поліцейськими”.

Разом з нею участь у презентації взяли заступник Голови Національної поліції України — керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції України Євгеній Жуков, заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький а також представники ОБСЄ, UNICEF, Консультативної місії Європейського союзу, Уряду Канади та AgreteamCANADA, Уряду та посольству США та ICITAP.

Читайте також