Перший в Україні водний патруль почав роботу в Черкасах

У вівторок, 19 квітня, у Черкасах стартувала перша в Україні водна патрульна поліція. До своїх обов’язків інспектори стануть з 8-ї години вечора. Охоронятимуть прибережну зону Дніпра — від села Свидівок до села Червона Слобода. Командиром водного патруля призначили Олександра Мельника.

photo_2016-04-19_19-07-21

“Під час нересту, до 31 травня, межі патрулювання розширять. Вони охоплять Золотоніський, Чорнобаївський та Черкаський райони. Патруль забезпечили всім необхідним для старту, але з часом наше технічне оснащення буде поповнюватися. Наприклад, ще 2 катери планує закупити обласна влада. Будемо співпрацювати з рибінспекцією та екологічною службою, залучати їхню техніку. Крім водних, будуть ще патрулі на узбережжі. Для цього нам надали 2 позашляховики”, — розповів заступник начальника Управління патрульної поліції в Черкасах Олександр Кокоба.

Серед обов’язків інспекторів — стеження за правилами безпечного поводження на воді відпочивальниками, перевірка суден та повний контроль за порядком на воді та березі Дніпра. Головне завдання — це боротьба із браконьєрством.

pp

Читайте також