Переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції у Вінницькій області

Поліцейська комісія № 21 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції у Вінницькій області, оголошеного 09 жовтня 2017 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням нижче.

Місце розташування поліцейської комісії № 21 Департаменту патрульної поліції: м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24, Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції.

Читайте також