Переможці конкурсу на посаду поліцейський патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську

Поліцейська комісія № 14 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську, оголошеного 10 жовтня 2017 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням нижче.

Місце розташування поліцейської комісії № 14 Департаменту патрульної поліції: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Магістральна, 20, Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську.

Читайте також