Переможці конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Полтавській області

Поліцейська комісія № 8 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Полтавській області, оголошеного 10 жовтня 2017 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням нижче.

Місце розташування поліцейської комісії №8 Департаменту патрульної поліції: м. Полтава, вул. Європейська, 164, Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції.

Читайте також