Переможці конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області

Поліцейська комісія № 10 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області, оголошеного 9 грудня 2017 року

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням.

Місце розташування поліцейської комісії № 10 Департаменту патрульної поліції: м. Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 128, Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції

Читайте також