Патрульні поліцейські Львова надягли «червоні носики»

«Червоний носик» є міжнародним символом добрих справ: його надягають, аби розвеселити людей та зібрати кошти для допомоги тим, хто потребує її найбільше. Цьогорічний фестиваль добра у Львові зібрав понад 50 тисяч гривень на обладнання для дитячого медичного центру.

Фестиваль добра «Червоні носики» відбувся у Львові в неділю, 8 листопада. Поліцейські спілкувалися, гралися й фотографувалися з дітьми, а також розповіли їм про правила дорожнього руху й безпеку на дорозі, провели цікаві конкурси. Діти були у повному захваті.

Втім, за словами командира другого батальйону Олексія Зіборова, найбільше були вражені батьки — тим, що патрульні беруть участь у подібних заходах. «Вони не вірили та не очікували, що таке можливо. Їхні діти на нас дивилися із захопленням», — розповів він.

Зібрані на фестивалі кошти підуть на купівлю центрифуги з охолодженням, укопмлектованої ротором та необхідними медичними аксесуарами, яка необхідна для якісної діагностики патології згортання крові. Це обладнання встановлять у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі міста Львова.

«Червоний носик» — світовий символ добрих справ. Вперше «День червоного носа» було проведено у 1988 році за ініціативи британської благодійної організації «Розрядка сміхом». Тоді в рамках заходу вдалось зібрати 150 000 000 фунтів стерлінгів. Сьогодні подібні фестивалі проводяться у багатьох країнах світу. У Львові фестиваль проходить третій рік поспіль за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Запорука».

Нова патрульна поліція бачить себе частиною українського суспільства. Крім основних обов’язків з
охорони громадського порядку, особовий склад охоче долучається до соціальних ініціатив у різних містах і сподівається на активну підтримку громадян.

Наприкінці жовтня львівські патрульні спільно із дітьми з новомилятинського інтернату «Добре
серце» роздавали листівки-пам’ятки водіям до Дня автомобіліста, закликаючи бути уважними на дорозі й дотримуватись правил дорожнього руху. Діти прослухали курс навчання з безпеки на дорозі від поліцейських, після чого долучились до приготування пам’яток для водіїв та прикрасили зворотній бік листівок малюнками та побажаннями.

Читайте також