Патрульна поліція готується до зими

Поліцейські відпрацювали організацію руху транспорту в періоди снігопадів і надзвичайних ситуацій.

Патрульна поліція заздалегідь готується до оперативного реагування та організації руху транспорту в періоди снігопадів, ожеледі, загроз техногенного характеру і надзвичайних ситуацій: у четвер, 19 листопада, в столиці поліцейські вперше долучилися до проведення навчань разом з комунальними службами та КМДА.

Навчання проводилося у годину пік — з 7:30 до 8:30, коли навантаження на дороги суттєве. Задля уникнення заторів у місті під час сильних снігопадів, ожеледі й надзвичайних ситуацій КМДА обмежує в’їзд великогабаритного транспорту. Учасники навчань відпрацювали алгоритм організації руху транспорту і спецтехніки для евакуації транспорту з місць ускладненого руху.

«Головне у такій ситуації — правильно пояснювати водіям великогабаритного транспорту, з яких причин обмежено в’їзд у місто, тоді вони ставляться із розумінням. Також важливо організувати пункти зупинки вздовж 20—30-кілометрової ділянки шляху на під’їзді до міста, щоб не створювати додаткових заторів і рівномірно розподілити транспорт у точках, де можна зручно припаркуватися і випити гарячого чаю або кави під час очікування», — прокоментував підготовку до зими Дмитро Євдокимов, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві.

В’їзд транспорту буде обмежуватись на період, поки комунальні служби розчищують дороги.

Читайте також