Оголошення про переможців конкурсу на посаду поліцейського роти з обслуговування міста Ковель управління патрульної поліції у Волинській області

Поліцейська комісія № 5 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського роти з обслуговування міста Ковель управління патрульної поліції у Волинській області, оголошеного 02 вересня 2019 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського роти з обслуговування міста Ковель управління патрульної поліції у Волинській області відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням .

Місце розташування поліцейської комісії № 5 Департаменту патрульної поліції:
м. Ковель, вул. Незалежності, 156, відділ організації несення служби у м. Ковель управління патрульної поліції у Волинській області

Читайте також