Оголошення про переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції в Київській області батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль

Поліцейська комісія № 3 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції управління патрульної поліції в Київській області батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль Департаменту патрульної поліції, оголошеного 16 лютого 2019 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу: тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського патрульної поліції управління патрульної поліції в Київській області батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль Департаменту патрульної поліції відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням .

Місце розташування поліцейської комісії № 3 Департаменту патрульної поліції:
м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 71
Управління патрульної поліції в Київській області
батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль
Департаменту патрульної поліції

Читайте також