Оголошення про переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області

Поліцейська комісія № 8 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, оголошеного 27 вересня 2020 року.

Нагадуємо, що поліцейська комісія визначає переможців конкурсу на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, з огляду на загальну кількість балів, отриманих кандидатами під час проходження всіх етапів конкурсу, тестування загальних навичок та/на знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук управління патрульної поліції в Полтавській області відповідно до оголошених вакансій Ви знайдете за посиланням.

Місце розташування поліцейської комісії № 8 Департаменту патрульної поліції:
вул. Кременчуцька, 2-В, с. Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська обл.
управління патрульної поліції в Полтавській області
Департаменту патрульної поліції

Читайте також