Оголошення про переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук

Поліцейська комісія № 8 Департаменту патрульної поліції оприлюднює рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, оголошеного 04 травня 2019 року.

Нагадуємо, що переможців конкурсу поліцейська комісія визначає на підставі складання рейтингу кандидатів, рекомендованих до служби в поліції за результатами співбесіди.

Рейтинг складається, виходячи із загальної кількості балів, отриманих кандидатами в результаті проходження всіх етапів конкурсу, тестування загальних навичок та знання законодавства, а також перевірки рівня фізичної підготовленості.

Рейтинг переможців конкурсу на посаду поліцейського батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області відповідно до оголошених вакансій ви знайдете за посиланням .

Місце розташування поліцейської комісії №8 Департаменту патрульної поліції:вул.Кременчуцька, 2в, с. Розсошенці, Полтавський район, Полтавська область Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції

Читайте також