Міжнародна організація IREX запрошує до участі у програмі ПОЛіС

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у програмі ПОЛіС (Поліція і Спільнота) у 12 містах України — Краматорськ, Слов’янськ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кропивницький, Вінниця, Чернігів, Івано-Франківськ, Ужгород і Мукачево.

До участі запрошуються бібліотеки, громадські організації, ко-воркінг центри, культурні та молодіжні платформи, які прагнуть долучитись до розбудови відповідальної співпраці громади та поліції заради безпеки та розвитку своїх міст.

Проект має на меті вибудувати співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює та кого захищає. Зокрема, шляхом організації зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі бібліотек та інших публічних платформ.

Такі зустрічі пройшли вже в 6 містах України: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві та Дніпрі.
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

Надіслати мотиваційний лист — у ньому має бути пояснення, чому організація хоче взяти участь у проекті, а також бачення необхідності співпраці патрульної поліції та громади (не більше 1 сторінки А4).
Надіслати приклад одного заходу, який може бути проведений за участі патрульної поліції та громадськості на базі вашої організації.
Вказати на яку аудиторію буде зорієнтований захід та яким чином вона буде залучатись (не більше 1 сторінки А4).
Готовність провести 4-5 заходів протягом жовтня 2016 року — лютого 2017 року.
Готовність взяти участь у триденному тренінгу у другій половині серпня 2016 року. (2 особи від організації. Участь є обов’язковою).

Надсилайте ваші заявки на адресу [email protected], з темою КОНКУРС ВАШЕ МІСТО не пізніше 24 липня 2016 року.
Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, звертайтесь до проектного координатора Попелюшко Олени за контактами: (044) 537 06 04 або [email protected]

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США.

Читайте також