42 поліцейських стали інструкторами з тактичної підготовки

Патрульна поліція почала процес підготовки інструкторів, які стануть основою в побудові системи підготовки нових кадрів та підвищення кваліфікації діючого складу.

6 листопада 42 поліцейських, які першими пройшли спеціальний трьотижневий курс з тактичної підготовки, склали обов’язковий комплекс тестів та отримали сертифікати інструкторів.

Ідея навчання патрульних полягає в тому, що поліція повинна взяти на себе відповідальність за майбутнє навчання своїх людей, застосовуючи найкращий міжнародний досвід і адаптуючи його під реальність України та вимоги законодавства. З часом, отримані знання будуть доповнюватись, базуючись на практичному досвіді роботи Патрульній поліції.

Курс проводила команда інструкторів з Канади, США та України. Програма включала лекції, відео-презентації, заняття з самооборони та практичного відпрацювання технік затримання автотранспортних засобів та проникнення у приміщення.

Учасники тренінгу мали не тільки підвищити свій рівень професіоналізму, а й отримати необхідні навички викладання та інструктування. Важливий елемент навчання – це правильний вибір відповідного запобіжного заходу, який відповідає законодавчій базі.

Зарубіжні колеги ділилися зі студентами не тільки знаннями та досвідом, вони також передавали своїм підопічним нові моральні стандарти поведінки, якими керуються поліцейські в їх країнах.

Іноземні інструктори відзначили високий рівень ентузіазму і залученості своїх студентів. Практично всі студенти приходили в Академію не тільки у будні, а й у вихідні дні, щоб практикувати і відточувати свої навички.

Церемонія випуску першої групи інструкторів пройшла в Академії внутрішніх справ за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука та заступника керівника Департаменту патрульної поліції Владислава Власюка.

Новий інструкторський склад патрульної поліції – це один з перших кроків у розвитку організаційного потенціалу патрульної поліції України.

Читайте також