Заяви та повідомлення

Заява для зміни відповідача

До заяви додати копію ідентифікаційного коду відповідача, копію квитанції про сплату постанови та копію посвідчення водія” відповідача”.

Якщо здійснено оплату штрафу на неправильні реквізити, то необхідно направити заяву про повернення помилково перерахованих коштів за адміністративне правопорушення, яке було зафіксоване в автоматичному режимі, (додаток 1) до Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Федора Ернста, 3, м. Київ, 03048 або на електронну адресу [email protected]
До заяви обов’язково додавати копію ідентифікаційного номеру, копію квитанції, що підтверджує перерахування коштів до державного бюджету.

Зразок заяви на_повернення_помилково_сплачених_коштів

 

Якщо здійснено оплату штрафу на правильні реквізити, але двічі (більше), то необхідно направити заяву про повернення надміру перерахованих коштів за адміністративне правопорушення, яке було зафіксоване в автоматичному режимі, (додаток 2) до Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Федора Ернста, 3, м. Київ, 03048 або на електронну адресу [email protected]
До заяви обов’язково додавати копію ідентифікаційного номеру, копії квитанцій, що підтверджують перерахування коштів до державного бюджету.

Зразок заяви на повернення надміру сплачених коштів