Патрульні поліцейські взяли участь у всеукраїнських змаганнях з функціонального багатоборства AVC Cup 2

Учора в столиці проходили всеукраїнські змагання з функціонального багатоборства AVC Cup 2. Наші патрульні здобули на них золоту та дві бронзові нагороди.

Найкращі атлети з України, а це 41 команда, зібралися у столиці, щоб позмагатися за перемогу на турнірі. Змагалися у двох категоріях: професіонали та аматори. Тут вирував неабиякий драйв та пристрасті, адже кожен прагнув показати найкращі результати та здобути першість.

Команда Департаменту патрульної поліції гідно виступила на цих змаганнях. Місця ж розподілилися так:

-Володимир Польгуй — 3 місце в категорії професіонали;
-Ольга Микуляк — 1 місце в категорії аматори;
-Ніна Лаврук — 3 місце в категорії аматори;
-Євгеній Польгуй — 10 місце в категорії аматори, Дмитро Готовець, Євген Богун — 11 місце в категорії аматори.

Пишаємося нашими патрульними поліцейськими та бажаємо нових спортивних досягнень.