Львівські ТОРівці допомогли потрапити до власної оселі літній жінці

“Одинока літня жінка загубила ключі й не може потрапити до власного помешкання”, — такий виклик отримали львівські ТОРівці.

Коли інспектори роти тактико-оперативного реагування Остап Іващик, Василь Гринчишин та Олександр Бобак отримали виклик, 83-річна львів’янка поневірялася вже кілька годин. Її найближчі сусіди намагалися всіляко допомогти їй та бажаного результату не отримали.

До патрульної поліції бабуся звернулася з останньою надією, адже на годиннику була майже 9 година вечора. Перспектива провести ніч деінде — лякала. Патрульні швидко взяли все у свої руки.

На місце події вони викликали підрозділ ДСНС із драбиною. Патрульний Остап Іващик піднявся до квартири бабусі на третьому поверсі, де було відчинене вікно.

На жаль, без ключа двері відчинити зсередини теж не вдалося. Жінка не одразу згадала, де лежать запасні ключі. Все ж Остапові вдалося відчинити двері до помешкання. Жінка дуже зраділа і подякувала поліцейським.

Уже наступного дня сусіди написали у соцмережах пост вдячності нашим інспекторам ТОРу, за те, що не залишили самотню бабусю у біді.