Патрульні Києва та Вінниці успішно склали екзамен з програми “Наставник”: відтепер ще 31 поліцейський може навчати патрульних-новачків

Програма “Наставник” створена для практичного навчання нових співробітників та передбачає, що у кожного поліцейського, який щойно завершив навчання в Академії патрульної поліції, буде наставник з-поміж уже досвідчених патрульних. Наставник коригуватиме дії новачка, та допомагатиме на початковому періоді службової діяльності.
Майбутніх наставників привітав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький: “Ви отримаєте унікальний досвід, адже самостійно будете навчати і формувати майбутніх патрульних поліцейських. Скоро ви побачите результати власних зусиль, перші успіхи своїх підопічних”.

Долучився до привітань і Тімоті Яновік, заступник директора регіонального програмного офісу ІСІТАР (Україна). Він підкреслив визначну роль ментора у роботі новачка та важливість передачі досвіду майбутнім поколінням патрульних, а також високо оцінив роботу тренерів — Олесі Наталич та Тараса Левицького.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам The International Criminal Investigative Training Assistance Program (ICITAP) за допомогу та можливість використовувати найкращій світовий досвід, удосконалювати свої навички та отримувати безцінний досвід.