Сумські патрульні повернули 3-річну дівчинку, що загубилася, матері

Днями патрульним надійшов виклик на вулицю Іллінську. Там, на дитячому майданчику, заявниця виявила маленьку дівчинку. Жінку дуже схвилювало, що поруч не було нікого з дорослих. Вона трішки зачекала, але ніхто так і не підійшов. Аби не сталося лихого, заявниця викликала патрульних та дочекалася на них, приглянувши за дитиною.

На місці події інспектори вирішили розпитати місцевих мешканців, чи не знають вони дівчинку та її батьків. Тим часом заявниця нагодувала дитину. За 20 хвилин, прямуючи в сусідній двір, охоронці порядку натрапили на схвильовану жінку. Це була матір дівчинки, яка самостійно розпочала пошуки дитини.

Як виявилося, 26-річна жінка залишила свою доньку під наглядом знайомого хлопчика. Але той втратив її з поля зору. Маленька ж мандрівниця пішла гратися на дитячий майданчик у сусідньому дворі.

Завдяки пильній громадянці пригоди 3-річної дитини мали щасливе завершення. Мати щиро подякувала інспекторам та небайдужій жінці за допомогу. З батьками дівчинки патрульні провели профілактичну бесіду, а також відібрали пояснення.

Шановні батьки та опікуни! Аби уникнути подібних неприємних ситуацій, уважно пильнуйте за дітьми! Пам’ятайте, що саме ви відповідальні за безпеку та життя дитини.