У Львові патрульні з небайдужою громадянкою запобігли ймовірній трагедії

Відчинене вікно у квартирі на 7 поверсі, у ньому стоїть маленька дівчинка і плаче… Ситуація, від якої мурахи шкірою. Один необачний крок і все могло б закінчитися трагедією.

Це реальна подія, яка трапилася напередодні у Львові. Дівчинку у вікні побачила перехожа. Жінка неабияк налякалася. Перше, що спало на думку — викликати поліцію.

Патрульні Олег Біляк та Ярослав Міхняк примчали на місце за лічені хвилини, вирахували, яка це квартира, і чимдуж почали стукати у двері. Дитина відгукнулася і поліцейські вмовили її відчинити.

Дівчинку звати Карина, їй лише 5 років. Вдома вона була сама, а вікно відчинене навстіж. Дитина мала мобільний телефон, з якого патрульні змогли зателефонувати мамі.

Жінка розповіла: залишила доньку на подругу, яка орендує це житло, а сама поїхала на роботу. Згодом подруга сказала, що пішла у справах і залишила дитину вдома саму.

Патрульні заспокоїли дівчинку і залишилися з нею до приїзду матері, водночас викликали поліцейських ювенальної превенції.

Дякуємо небайдужій громадянці, що не пройшла повз дитину у вікні, вчасно повідомила про це поліцію і допомогла запобігти можливій трагедії.

Батьки, не залишайте своїй дітей без нагляду.