Подружжя патрульних з Дніпра спільно з колегами врятували людей з пожежі

Бути готовими допомогти за будь-яких обставин, ризикуючи власним життям і здоров’ям — саме це про подружжя патрульних Анни Сторожук та Костянтина Недобійчука.

Учора, у свій вихідний день, близько 15-ї години подружжя йшло забрати дітей з навчальних закладів, коли побачили, що з однієї з квартир сусіднього будинку на вулиці Орловській йде густий дим.
Поліцейські одразу зрозуміли, що потрібна їхня допомога та побігли до будинку. Сусіди сказали, що поліцію, швидку та рятувальників вони вже викликали.

“Люди розповіли нам, що там перебуває 70-річний чоловік, який майже не ходить самостійно, — каже Костянтин, — тож оскільки була небезпека для життя людини, я вирішив зайти до помешкання”.
З першого разу знайти власника оселі не вдалося — було сильне задимлення. Тоді подружжя та колеги, які прибули першими на виклик, попросили у сусідів мокрий рушник. Закрившись ним, Костянтин знову пішов до квартири, зміг знайти та витягнути звідти чоловіка. Той мав опіки кінцівок.

Прибулі на місце рятувальники загасили пожежу. Врятованого чоловіка шпиталізували до лікарні. А подружжя патрульних зі спокійною душею пішли за своїми дітьми.

Дякуємо колегам за службу! Ще одне врятоване життя.