Закарпатські патрульні допомогли літній жінці, яка впала у власній квартирі й понад добу пролежала на підлозі

Учора патрульним надійшов виклик про те, що в одній з квартир в будинку на вулиці Академіка Корольова жінка кличе на допомогу. Викликала інспекторів сусідка, але ситуація ускладнювалась тим, що вона не могла точно зрозуміти з якого саме помешкання доносяться крики.

Прибувши на місце, патрульні почали стукати у двері на 3 та 4 поверхах, аби знайти потрібну квартиру.

І вже за лічені хвилини знайшли помешкання, за дверима якого доносилися благання про допомогу. Сусіди повідомили, що там проживає літня жінка, яка має проблеми з серцем.

Інспектори спробували самотужки відчинити двері, але марно. Вони викликали на місце рятувальників і швидку допомогу, й тим часом почали шукати інші способи, як потрапити у квартиру й допомогти.

Патрульний Андрій Лукачович заліз на балкон жінки через балкон сусідньої квартири на 4 поверсі.

Поліцейський зайшов всередину і побачив жінку на підлозі у безпорадному стані. Вона не могла підвестись і скаржилась на біль у плечі та спині.

Патрульні дізнались, що в такому стані вона перебуває вже другий день. Жінка розповіла, що через власну необережність спіткнулась і впала. Від удару втратила свідомість, а коли прийшла до тями – не могла самостійно підвестися і дотягнутися до телефону. Єдиний вихід, який у неї був, кричати, щоб хтось почув.

Потерпілу шпиталізували до лікарні. Патрульні повідомили про ситуацію рідним жінки.