Київські патрульні ліквідували пожежу в багатоповерхівці та евакуювали мешканців

Нічого не підозрюючи, мешканці будинку на вулиці Миколи Ушакова відпочивали після дня, що минав. Час наближався до опівночі, коли їхні помешкання почав заповнювати дим. Хтось із сусідів забив на сполох і викликав поліцію.

На місце одразу прибули два екіпажі поліцейських — Сергій Вовк, Олександр Аббасов, Дар’я Гордієнко та Валентин Горий. Один з під’їздів був уже повністю задимлений, тож інспектори негайно розпочали евакуацію всіх мешканців.

На десятому поверсі патрульні натрапили на квартиру, з якої, ймовірно, і почалося загоряння. На крики та стук ніхто не обізвався, а сусіди повідомили, що декілька хвилин тому ще чули з-за дверей крики про допомогу.

Патрульні без вагань вибили двері, адже на кону було людське життя. Заважав дим, яким напарники надихалися вже вдосталь, а двері все не піддавалися. Та вони не зупинялися.

Врешті патрульні потрапили у квартиру. Сусіди принесли воду, а поліцейські локалізували загоряння. Далі на допомогу прийшли рятувальники. Вони знайшли та витягли звідти чоловіка — непритомного, але живого. Його передали медикам.