У Київській області чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння намагався втекти від патрульних на, ймовірно, викраденому авто

Сьогодні, о 2-й годині ночі, увагу бориспільських патрульних привернув автомобіль ВАЗ 2101, водій якого рухався без увімкненого ближнього світла фар.

На вимогу інспекторів про зупинку чоловік не реагував, натомість пришвидшився та небезпечно маневрував. Поліцейські взялися його наздоганяти.

На 69 км автодороги Київ—Маріуполь патрульні спільно з поліцейськими Переяслівського відділку поліції зупинили вказане авто.

20-річний водій перебував за кермом з ознаками алкогольного сп’яніння. Та від проходження тесту на стан сп’ яніння відмовився. Також, він повідомив інспекторам, що документів на авто не має, оскільки заволодів нею біля одного з бориспільських цілодобових магазинів, на вулиці Головатого.

Оглянувши транспортний засіб, патрульні виявили пошкоджене скло переднього пасажирського сидіння та перекручені дроти запалювання.

На чоловіка склали відповідні адмінматеріали: протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння), за ст. 122-2 (Невиконання вимоги про зупинку) та за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом без права користування ним) КУпАП. Надалі усі обставини події з’ясовуватимуть слідчі.