Незаконно проник у квартиру та погрожував ножем: львівські патрульні затримали чоловіка

Учора, близько 16-ї години, патрульним 2 батальйону на службовий планшет надійшло повідомлення, що на вулиці Манастирського у квартирі заявниці перебуває невідома особа, яка погрожує їй ножем.

Поліцейські оперативно прибули за вказаною адресою. На місці події їх зустріла 34-річна жінка, яка повідомила, що не змогла відкрити двері квартири та зрозуміла що в середині хтось є. Згодом, вона почула крики невідомого чоловіка з погрозами. Патрульним вона пред’явила документи, що підтверджували право на проживання у цій квартирі.

Інспектори підійшли до квартири та розпочали переговори з невідомим чоловіком, який перебував за зачиненими дверима. Під час спілкування він поводив себе агресивно, погрожував фізичною розправою, повідомив, що має ніж і нікому двері не відкриє.

Після тривалих переговорів чоловік все ж відчинив двері. Патрульні, потрапивши в помешкання, наказали йому відійти на визначену ними відстань з піднятими руками. Чоловік проігнорував законну вимогу та спробував чинити опір. Патрульні негайно затримали його.

Ним виявився 52-річний мешканць Жидачівського району, який перебуваючи в неадекватному стані, не зміг пояснити, як потрапив у квартиру та з якою метою.

На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Сихівського відділу поліції для проведення слідчих дій.