Херсонські патрульні передали слідчим чоловіка,який, ймовірно, стріляв з арбалета по тваринах

Виклик про жорстоке поводження з тваринами отримали патрульні близько 18-ї години. Заявник повідомляв, що його сусід на вулиці 2-й Суднобудівній стріляє з арбалету по тваринам.

Один з екіпажів вирушив за вказаної адресою. Там інспектори поспілкувались із чоловіком, який звернувся на лінію “102”. Той розповів, що почув специфічні звуки, які лунали з розташованого поруч подвір’я. Заглянувши туди, херсонець побачив, як його сусід стріляє з арбалету в мішень. А певний час до того дружина заявника витягла схожу стрілу з їх пораненого кота. Також, за словами громадянина, тварини з інших дворів періодично зникали або гинули з незрозумілих причин протягом кількох років.

Охоронці порядку поспілкувались із громадянином, на якого вказав заявник. Чоловік виніс із двору саморобний арбалет, стріли, а також почату упаковку хімічної сполуки.

Для з’ясування всіх обставин патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Корабельного відділення поліції. Їй інспектори й передали 66-річного херсонця та виявлене.