У Львові патрульні виявили на стратегічному об’єкті чоловіків, які незаконно туди проникли та, ймовірно, здійснювали крадіжку

Патрульних викликала охорона заводу на вулиці Конюшинній і повідомила, що на територію проникли невідомі. Цей об’єкт є стратегічним і охороняється державою.

Два екіпажі 1 батальйону негайно прибули на місце події. Охоронці повідомили, що зловмисники зламали замки і проникли в приміщення, заблокувавши вхід в середину складу стяжками.

Один екіпаж залишився біля виходу, а інший з охороною зайшов на склад. Раптом, патрульні побачили двох осіб, які одразу почали втікати і на вимоги залишатися на місці не реагували.

Поліцейські наздогнали і затримали осіб.
Ними виявилися 19 та 26-річні громадяни України. Свою присутність на заводі пояснили пошуком екстріму, адже вони, з їх слів, дигери.

Поліцейські провели поверхневу перевірку і виявили в цих осіб викрутку з різними насадками, плоскогубці, кусачки, стяжки, пластилін і газові балончики Терен та Pepper.
В одного із них при собі були кошти в сумі 2100 доларів, чек на мішки та інструмент. Біля чоловіків саме лежали чотири мішки в яких були плати для обслуговування оборонних установок. Більше чоловіки не змогли нічого пояснити.

На місце викликали слідчо-оперативну групу Залізничного відділу поліції і до завершення процесуальних дій патрульні здійснювали охорону місця події.