Вінницькі патрульні врятували жінку, яка намагалася стрибнути з мосту в озеро

У ніч на 28 лютого на 102 зателефонував чоловік і повідомив, що посварився з дружиною, після чого вона втекла з дому й сказала, що покінчить з життям. Побігти слідом за нею чоловік не зміг, бо вдома у них була маленька дитина.

Отримавши цей виклик, патрульні Вікторія Гусак та Олег Манеляк відреагували миттєво. Не знаючи, куди саме могла втекти жінка, інспектори почали прочісувати прилеглу територію. Зважаючи на те, що подружжя проживає на проспекті Юності, охоронці порядку в першу чергу вирішили перевірити парк Дружби народів.

На мосту на Вишенському озері поліцейські побачили жінку, яка перелізла через огорожу, ніби намагаючись звідти стрибнути. Глибина в озері в цьому місці не велика, однак жінка все одно могла собі нашкодити, стрибнувши у водойму. До того ж, патрульні помітили в неї ознаки алкогольного сп’яніння.

Підібравши момент, інспектори рвучко перетягнули жінку на місток у безпечне місце та почали заспокоювати. Після цього викликали на місце події карету швидкої допомоги та слідчо-оперативну групу.

Дякуємо патрульним за ще одне врятоване життя. Служити та захищати!