Порушив ПДР, керував з ознаками сп’яніння та мав заборонені предмети: столичні патрульні затримали ймовірного порушника

Сьогодні, близько 2-ї години ночі, на вулиці Богдана Хмельницького, патрульні звернули увагу на автомобіль Jaguar, який під час руху не вмикав світлові покажчики при зміні напрямку руху.

Інспектори відреагували на правопорушення та зупинили транспортний засіб. Спілкуючись з 31-річним керманичем, патрульні помітили в останнього явні ознаки наркотичного сп’яніння, але пройти огляд на стан сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився.

Чоловік поводив себе агресивно, погрожував та нецензурно висловлювався в бік поліцейських.

На законну вимогу інспекторів надати посвідчення водія, останній намагався зачинитися в автомобілі аби таким чином уникнути спілкування з патрульними.

Під час поверхневої перевірки автомобіля інспектори виявили ножі, предмет, схожий на зброю та набої до нього. Пояснити походження виявленого, громадянин не зміг.

На водія патрульні винесли постанову за ч.2 ст.122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при зміні напрямку руху), склали протокол за ч.1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та протокол за ст.185 (Невиконання законних вимог поліцейських) КУпАП.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування обставин цієї події та надання правової кваліфікації діям чоловіка.