Львівські патрульні рятували чотирьох іноземців із опломбованої фури

“З причепа чути стукіт“, – такий виклик патрульні отримали вчора, близько 22-ї години.

Водій вантажівки Volvo розповів поліцейським, що везе з Македонії у Росію яблука, а зупинившись на заправній станції в населеному пункті Гамаліївка, почув стукіт з причепу та гомін. Чоловік одразу викликав поліцію, адже там не повинно було бути людей.

Приїхавши на місце, патрульні теж почули стукіт зсередини. Вантажівку опломбували ще у Румунії і пломба була без ушкоджень. Поліцейські намагалися встановити словесний контакт з людьми, однак у відповідь чули лише вигуки, ймовірно, про допомогу.

На місце події викликали усі необхідні служби, включно з медиками. Патрульні прийняли рішення зривати пломби і відчиняти фуру, адже існувала реальна загроза життю людей. Попередньо, вони там могли перебувати вже п’яту добу без вентиляції, а оскільки це рефрижератор, то температура там була від +2 до +4 градусів стабільно.

Водій вантажівки, діючи за вказівками патрульних, обережно почав зривати пломбу і відкривати транспортний засіб. Всередині, на ящиках із яблуками, сиділи четверо іноземців. Патрульні допомогли їм спуститися назовні. Медики оглянули їх і повідомили, що чоловіки шпиталізації не потребують.

Під час поверхневої перевірки заборонених речей у громадян не виявили.

Поліцейські встановили, що це громадяни Афганістану. Троє з них неповнолітні, віком 15, 16 та 17 років, а четвертий 23-річний.

Патрульні пригостили іноземців їжею та чаєм аби ті зігрілися.

Далі особами займаються компетентні служби.