Підсумки роботи за 2019 рік: відзначення кращих управлінь й визначення основних завдань на 2020 рік

Зустріч керівництва Департаменту патрульної поліції з начальниками управлінь патрульної поліції з усієї України відбулася цього тижня у Вінниці.

Обговорення результатів роботи за 2019 рік: чого досягнули, як подолали виклики, що стояли перед нами, у яких напрямках потрібно вдосконалювати свою роботу, де маємо сильні й слабкі місця, та визначення основних завдань на 2020 рік.

Керівництво Департаменту відзначило підрозділи патрульної поліції, які показали найкращі результати роботи за 2019 рік. Оцінювали управління після детального аналізу за всіма напрямками, враховуючи, зокрема, кількість та якість відпрацювання викликів, реагування на заяви та звернення громадян, аналіз діяльності адміністративної практики, безпека дорожнього руху, довіра населення й співпраця поліції з громадою.

У трійці лідерів опинилися Рівне, Суми та Житомир.

Також керівництвом Департаменту відзначені найкращі відділи: розшуку та дізнання ДТП, адміністративної практики, безпеки дорожнього руху, служби моніторингу та підрозділів тактико-оперативного реагування (ТОР) з різних управлінь.

Під час зустрічі обговорювали проблемні питання деяких управлінь, а також можливі шляхи їх вирішення, підняття ефективності та покращення роботи.

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков (Євгеній Жуков) подякував за високі досягнення у службі найкращим підрозділам, які за підсумками 2019 року стали взірцем і стимулом для інших щодня доводити своєю відданою працею ефективність патрульної поліції. Та підкреслив, що головним й незмінним завданням лишається — забезпечення безпеки громадян.

З новими цілями рухаємося далі, аби працювати ще краще для вас.