Суд визнав винним чоловіка, який завдав тілесних ушкоджень патрульному та кричав: “Ти останній день в поліції”

Тепер за свою поведінку він понесе невідворотнє покарання.

Нагадаємо, 12 травня 2018 року, близько 12-ї години, у Ковелі, на вулиці Брестській, екіпаж патрульних виявив транспортний засіб Mitsubishi, водій якого припаркувався ближче, ніж за 10 метрів до пішохідного переходу. Тому інспектор управління патрульної поліції в Рівненській області поінформував чоловіка, що винесе відповідну постанову.

Однак під час спілкування порушник почав грубо висловлюватись на патрульного, вийшов з автомобіля та завдав йому удару по голові.

На вимогу припинити чинити опір чоловік не реагував, тож був затриманий за допомогою спецзасобу. Коли опинився в кайданках на землі, продовжував лаятись, ображати честь і гідність патрульних, та погрожував “останнім днем роботи в поліції” .

За фактом нанесення тілесного ушкодження поліцейському було викликано слідчо-оперативну групу.

58-річного чоловіка Ковельський міськрайонний суд Волинської області визнав винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 345 (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) КК України та призначив йому покарання у виді 2 років позбавлення волі та 1 року випробувального терміну.

Також на громадянина накладено стягнення у розмірі 5000 гривень моральної шкоди.

Застерігаємо вас від необдуманих протиправних дій. Будьте чемними та законослухняними!