Запрацює бета-версія мобільного додатку “Дія” з доступом до цифрових водійських прав та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу

З 16 грудня в Україні розпочнеться тестування бета-версії мобільного додатку “Дія” з доступом до цифрових водійських прав та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Про це на спільному брифінгу повідомили перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та віце-прем’єр-міністр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У першій хвилі тестування зможуть взяти участь 20 тисяч громадян.

Подати заявку на участь у бета-тестуванні та дізнатись про деталі можна за посиланням: https://team.diia.gov.ua/

Через додаток “Дія” користувач формує електронну версію кожного з цих документів, завантажує собі в телефон, а коли його зупинили, пред’являє поліцейським не пластикові документи, які, зауважу, продовжують залишатися чинними, а їхню електронну версію. Поліцейські перевірятимуть наявність інформації про них в базі даних.

Для поліції важливо перевірити саме право на керування транспортним засобом, а не наявність фізичного бланку посвідчення водія.

Кожен патрульний екіпаж забезпечений планшетом і на першому етапі перевірятимуть електронні посвідчення водія саме за допомогою них. У майбутньому – за допомогою мобільного пристрою та QR-коду.

Прийом заявок триватиме до 16 грудня, коли офіційно розпочнеться тестування бета-версії мобільного додатку “Дія” з доступом до цифрових водійських прав та техпаспорту на авто. Впродовж 5 днів кожен охочий може подати заявку на тестування.

Реєструйтеся на бета-тестування застосунку “Дія”. Будьте першими, хто матиме водійські права та техпаспорт у власному смартфоні.